Tede krytykuje rząd w mocnym, politycznym singlu z "KA$ABLANKI"

Tede nie od dziś znany jest z przewrotowych akcji i po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć. Zapowiadana na 16:20 premiera kolejnego odcinka “INFLUEN$ERIALU” - autorskiego vloga artysty była tylko i wyłącznie marketingową przykrywką dla nieoczekiwanego dropu teledysku do nowego singla. “DWWA20” zwiastuje najnowszą płytę Tedego pt. „KA$ABLANCA”, którą sam raper zapowiada jako „w 100% hiphoperską”.

Raper zaskakuje treścią nowego utworu, w którym nie brakuje krytyki polskiej władzy, odniesień do sytuacji pandemicznej czy wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Za podkład klasycznie odpowiada Sir Mich, natomiast klipem, który dopełnia klimat antysystemowego kawałka, zajął się moher.

Tagi: 

Anonim
Temat teraz w modzie to nagle potężny antysystemowiec. Gimby się nabiorą ale nie ja, pamiętam że jego ojciec jest partyjny i że pede po katastrofie smoleńskiej nagrywał na partyjne zamówienie smutna pioseneczkę, a jak nie na zamówienie tatusia to sam chciał coś ugrać na tej ,,tragedii", tak czy tak żałosne to było.
Noo
Nawet spoko kawałek.
sztox
cos dla mnie,te klimaty
HH Fanatyk 1973
Tede od zawsze szacunek, dlatego uwielbiam TDF bo na każdej płycie są różne klimaty u niego a ogólnie słucham go początku i mam nadzieję że to się nie zmieni.
Co?
Sorry, ale nie kumam tego komentarza? "bo na każdej płycie są różne klimaty u niego a ogólnie słucham go początku...". Po jakiemu to???
Anonim
Szczególnie ten ostatni disco ci pewnie podszedł najbardziej
s.
Taki klimat Tedzika siada!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>