Tede zdradza czym urzekł go rap

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-26 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tede był gościem w nowym odcinku youtubowego podcastu "Oświeceni Hedoniści". W pewnym momencie warszawski raper zdradzi, czym urzekł go rap i co go wyróżnia na tle innych gatunków muzycznych.

"Rap jest tak super i tak bardzo mnie ujął, przez to, że odpowiadasz w nim za sam za siebie, jak w deskorolce. To nie jest sport drużynowy, to nie jest tak, że Heniu ci napisze tekst, że Marylka ci doradzi jak coś tam zinterpretować, że sztab ludzi ci pomaga. W sensie dobra teraz tak jest i wiem o takich raperach, którzy mają takie sztaby, ale rap jest fajny przez to, że w nim wszystko zależy od ciebie i tak naprawdę im bardziej to zależy od ciebie i twojego poglądu, tym lepiej. Im mniej się naginasz, tym moim zdaniem lepiej. Czasami trzeba swoje odczekać, dostać po dupie, trzeba swoje przeżyć, ale jednak potem się wychodzi, staje się przed lustrem i mówi 'No warto było'. Zwłaszcza, gdy się okazuje po czasie, że to co robiłeś, po czasie robią inni i to jest już okej." - mówi Tede.

Oprócz tego, wśród poruszonych tematów znalazło się kolekcjonowanie butów czy współprace z popowymi artystami, zanim to było modne.

Tagi: 

polski rap gówno
rip 6 dogs
Taka prawda
Ale Tede w USA teksty piszą przeważnie nie MC, a inni ludzie.Albo raper pisze innemu-jak słynne still dre. Już na N. W. A. tak było.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>