Numer Raz: "Nie napiłbym się z Tede, chyba że by pierwszy wyciągnął rękę"

Numer Raz wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Chmielotoku, prowadzonym przez Proceenta. Poza tematami dotyczącymi wyrobów browarniczych, raperzy zahaczyli o parę tematów stricte muzycznych. Jeden z nich dotyczył Tedego, mianowicie Proceente zapytał Numera, z którym z byłych kolegów "nie napiłby się piwa". Były członek Warszafskiego Deszczu poruszył wtedy wątek Tedego oraz Rycha Peji.

Numer Raz przyznał, że nie "napiłby się piwa" z Tede, chyba, że w sytuacji, w której to szef NWJ sam by wyszedł z inicjatywą i przeprosił. Raper i prowadzący radia Czwórka stwierdził również, że ostatni atak Tedego na "Karmagedonie" na jego osobę był poszukiwaniem atencji i hype'u, który z czasem przeminął i żałuje, że wieloletnia znajomość rozpadła się przez parę wersów. Numer przytoczył też wątek konfliktu z Peją i przyznał, że ten był podyktowany staniem po stronie TDF-a, a teraz panowie są już w dobrych relacjach.

Oprócz tego, Numer Raz opowiedział o czasach, gdy był przez chwilę hypemanem Vienia. Panowie podzielili się też swoimi doświadczeniami z funkcji prowadzącego różnych festiwali czy imprez.

Poniżej możecie obejrzeć cały odcinek Chmielotoku - wątek Tedego, Peji a także zażegnania konfliktu z Mezem czy bycia hypemanem Vienia zaczyna się w 34 minucie.

Tagi: 

polski rap gówno
numer raz jeden z najbardziej pozytywnych raperów na tej scenie, jeśli chodzi o skilla to może tedemu nie dorównywał, ale ma w sobie coś takiego że na trackach słucha się go z przyjemnością a w wywiadach i wypowiedziach z ciekawością. blanta by z nim skleił. a na ten koncert z vieniem to pewnie przyszło tak mało osób nie z powodu zimna tylko dlatego, że jest łakiem (vienio), a za granie w pierwszej miłości stracił szacunek i wiarygodność jako raper.
Numer
Typowy Numer Raz robi co mu inni karzą taki slizgi Typ. Dorosly facet podporządkował się drugiemu hehe Masz nie lubić Peji dobrze nie lubię, a później ten sam typ szuka atencji. Numer #Wazeliniarz
Dzienbikarz
To już redaktorzyno mogłeś przytoczyć te wersy TDFa, bo artykuł brzmi: Halina ugotowala obiad, jej mąż nienawidził tego dania, a ten deser przewazyl. Czytelnik chciałby wiedzieć co to było za jadło
Anonim
Props, z tede też bym się nigdy nie napił, nawet ręki bym mu nie podał nawet jakby pierwszy przyszedł.
Popkiller
@Do Popkiller Gratuluję, że podaliście dokładną minutę w materiale, którego dotyczy news. Wiem, że rozumiecie zalety tego rozwiązania, my na pewno doceniamy i chce nam się ten materiał obejrzeć.
Nasir Jones
Tede szaleje jak ranny jeleń byle tylko o nim pisano

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>