Peja zamknął 2020 koncertem... na łazarskim rejonie!

dodano: 2021-01-01 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Rychu Peja zakończył rok 2020 w ciekawy sposób. Dzień przed Sylwestrem wspólnie z Fundacją Otwarta Strefa Kultury zorganizował osiedlowy, zaaranżowany koncert na poznańskim Łazarzu.

"Sąsiedzki Sylwester 2020 na Skwerze" jest w całości dostępny na Youtubie. Na małej scenie Peję wsparli Gandi Ganda oraz DJ RINK. Oprawą wizualną koncertu zajął się Łukasz Trusewicz, który zorganizował specjalną wystawę rzeźb. Reżyserem przedsięwzięcia jest Filip Wendland.

Cały koncert możecie obejrzeć poniżej, a pod nim dołączamy nasz opublikowany wczoraj Tourbus z udziałem Peji, w którym raper zdradził swoje najgorsze i najlepsze wspomnienia koncertowe. Przypominamy też niedawną godzinną rozmowę Peji z Hirkiem Wroną.

Tagi: 

Real HH 90
Chcę tutaj napisać jako oddany fan Peji Slums Attack, jestem jego fanem od początku nic złego na niego nie powiem chociaż mogę się tu narazić antyfanom albo hejterom ale mam na to WYJEBANE, dla mnie koncert zajebsty w Poznaniu z Gandi Ganda( mam jego 2 albumy i ten wydany z Da Blaze) i Dj Rink, szkoda że mnie tam nie było ale mogę obejrzeć sobie tutaj albo na Youtube, kurwa zaraz będę za to jechany ale mam na to WYJEBANE.
Ananas
Jadę Cie
Szacun
Mieć albumy Gandziora, to zaszczyt
Anonim
Piękna akcja, propsy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>