Peja wspomina najlepszy i najgorszy koncert (Tourbus S02E04)

video
dodano: 2020-12-31 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Rok 2020 był dla Peji bardzo owocny studyjnie, jako że raper dostarczył nam aż 3 materiały - dla odmiany niedosyt musiała zostawić mu kwestia koncertowa, bo po każdej płycie grał naprawdę sporo, a tym razem z uwagi na sytuację mało kto miał już okazję usłyszeć nowe numery na żywo...

Zamykając ten rok postanowiliśmy więc razem z Rychem trochę powspominać - sprawdźcie jakie najlepsze i najgorsze wspomnienia związane z koncertami przywołał przed naszą kamerą poznański MC.

2 sezon cyklu Tourbus nakręca Tango App - najciekawsze wydarzenia w Twoim mieście!
Kolejne odcinki co 2 tygodnie w czwartki na kanale PopkillerTV Plus.

Poniżej przypominamy również nasz najnowszy wywiad z Peją, który przeprowadził Hirek Wrona, a także 1 odcinek Magazynu Popkillera, w którym pojawiła się m.in. skrócona wersja tej rozmowy.

Tagi: 

Co?
U mnie to zawsze było coś więcej niż biznes??? Było Peja bo teraz to tylko czysty biznes. Nie uwierzę, że propsujesz popowca quebo bezinteresownie. Nie uwierzę, że nagrywasz hurtowo bezinteresownie. Boicie się przyznać, że robicie rap dla hajsu. W stanach nie mają z tym problemu. Tyle szczęścia, że Polacy za mądrzy to nie są i nie odróżniają popu od rapu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>