Peja - wywiad: "Zamiast dzieciństwa miałem rap"

video
dodano: 2020-12-20 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ramach 1 odcinka Magazynu Popkillera zaprezentowaliśmy Wam 10-minutowy skrót wywiadu, który Hirek Wrona przeprowadził z Peją. Teraz pora na całą blisko godzinną rozmowę, a w niej nie brak ciekawych wątków.

Od obecnych inspiracji i tego jak Rychu łączy proces twórczy z życiem rodzinnym, przez to jak odbierał pierwsze rapowane numery Kazika i jakie znaczenie miał dla niego rap w wieku nastoletnim, aż po kulisy codziennej walki z alkoholizmem. Dowiecie się również jaką rolę na początkowym etapie wychodzenia Peji z nałogów odegrał Hirek.

Pod wywiadem obejrzycie także pierwszy odcinek Magazynu Popkillera - w nim również Słoń i Chris Carson opowiadający o "Redrumie", Rahim mówiący o swojej autobiografii czy Ryfa, Tau oraz B-boy Thomaz i B-girl Paulina komentujący włączenie Breakingu na listę sportów olimpijskich.

Zdjęcia i montaż: Dawid Marzec
Dźwięk: Maciej Głaz

Tagi: 

15Rachel
Napiszcie o nowym kawałku Szpaka (sprawdzam na Glamrapie)
Real HH 90
O nowym kawałku szpaka ŚMIESZNY JESTEŚ ŚMIECH NA SALI nie mogę się nadziwić JAKIEGO Sh#tu słuchają młodzi ludzie czy wogle macie jakiekolwiek pojęcie o rapie ogólnie o muzyce?????
Anonim
Ty może i wiedzę masz ale zatrzymałeś się mentalnie w 90 chłopie muzyka to rozrywka ma sprawić przyjemność i skoro in to odpowiada to uszanuj to. Co chcesz żeby żeby słuchali czegoś z przed 40 lat. Czy ja ty byłeś młody to słuchałeś muzy swoich starych nie słuchałeś nowości które sie ukazywały na bieżąco bo to do ciebie trafiało to samo jest teraz. Sam nie jestem fanem nowych rapów ale też nie zamierzam ich cały czas hejtowac bo nie tędy droga. Muzyka ma lonczyc Peace and Love
Urb
To w jaki sposób Rychu opowiada o swoim nałogu i walce z nim powinno być puszczane dzieciom w szkołach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>