Fisz wraca do rapu! - nowy singiel, żegnający rok 2020

video
dodano: 2020-12-15 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Przy wypuszczeniu swojej szesnastki na #hot16challenge2, Fisz opublikował długi post, zawierający refleksję, czemu artysta nie wróci już do rapu. Na szczęście oświadczenie przestało być aktualne z dzisiejszym dniem, za sprawą nowego singla duetu Fisz Emade Tworzywo "2020", w którym mamy okazję ponownie usłyszeć rapującego autora "Polepionych dźwięków".

Numer "2020" to kawałek, który żegna "środkowym palcem" miniony rok i komentuje go, zahacząjąc o wątki polityczne i temat #hot16challenge2. Utwór promuje podwójny album duetu "Ballady i Protesty", który ukaże się na jesień przyszłego roku.

„Ballady“ to osobiste, często intymne opowieści o miłości i tęsknocie do natury. To utwory o niepokoju związanym ze stanem przyrody i planety Ziemi.

Płyta "Protesty" natomiast będzie mocna tekstowo i muzycznie, pełna elementów garażowego rocka, rapu i elektroniki. W tekstach Fisz skomentuje szeroko rozumianą politykę, panoszącą się hipokryzję i kłamstwo, zadając pytania o kondycję dzisiejszej debaty publicznej.

Dotąd otrzymaliśmy, oprócz dzsiejszego numeru, jeszcze trzy single. Klip do jednego z nich, "Nie za miłe wiadomości", otrzymał niedawno dwie nagordy na PL Music Video Awards.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Real HH 90
Fisz od zawsze był dla mnie raperem i zdolnym bardzo artystą czy za czasów RHX Skład czy solo czy też w Tworzywie Sztucznym z swoim bratem Emade zresztą też od początku dla mnie bardzo dobrym producentem jak i muzykiem choć dla wielu Fisz może nie podchodzi z muzyką dla mnie zawsze będzie dobry w tym co robi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>