Fisz zdissował... samego siebie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-06 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kto mógłby zdissować takiego artystę jak Fisz, zawsze stojącego z boku sceny i jej konfliktów i tarć? Otóż... sam Fisz. Pod specjalnie stworzonym do tej roli alter-ego.

Karton Infiltracja ZPT to "uliczny chłopaczyna" który atakuje Fisza, zarzucając mu m.in. bycie synkiem tatusia, wygląd 'jak leszcz' i inne ciekawe rzeczy. Postać Kartona doczekała się już nawet swojego profilu na Instagramie. Czy to pojedynczy strzał czy początek jakiejś akcji? I czy Fisz odpowie Kartonowi? Pozostaje czekać.

reklama
tea
ale kurwa lipa
Beb
Niee, świetne, brawo Fisz, genialna parodia tego, jak niestety wygląda obecny rap w tym kraju
Real HH 90
O kurde ależ się zdziwił jak Fisz nawinął jak uliczny prawilniak wolę tego prawdziwego Fisza o lepiej brzmi ale jak to napisał sam siebie zdissował ale wyszło troszkę no nie wiem jak to opisać sorry Fisz ale słabe to bit może być ale te rymy naprawdę wolę tego prawdziwego Fisza pozdro Fisz i Popkiller.
Anonim
Przecież to miala być parodia tej nowej szkoły jak tam ktoś wyżej napisał poważnie tego nie kumasz i myślisz ze on tak na serio nawija
Mementorapu
Heh a już myślałem że to bd Rogal Ddl
nie zakrywać twarzy w rapie  ( :
i masz Fiszu wpierdol od ''poetów'' w kominiarkach , ciekawe czy te śmieszne pocieszne głuptasy uważający się za jadakisów skumają sarkazm? a co do wykonu to...hahahahahahahahahaha wyszło zajebiście hi hi hi haha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>