Przyłu komentuje zarzuty wobec Kartky'ego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-12 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Reprezentant QueQuality odniósł się do sytuacji, wokół której od wczoraj jest bardzo głośno. Jest to póki co pierwsze oświadczenie z najbliższego grona Kartky'ego.

"Viktorio.

Z racji na Kubę i jego podejście do sprawy, mojego szacunku do niego z poszanowaniem jego decyzji milczałem, w życiu a tym bardziej w internecie. W końcu jest MĘŻCZYZNĄ. Mogę mieć jedynie nadzieje ze to choroba sprawiła, że potrzeba zdobycia rozgłosu posunęła cię do przekroczenia granic bezczelności, absurdu i chęci zniszczenia człowieka. Chce mi się wymiotować. Obrzydza mnie to.

Pytanie do was: Łatwo wysnuwać osądy, co? Pije, jest agresywny - pewnie ją bije i maltretuje. Jak niby czterdziesto paro kilogramowa, miła dziewczyna miałaby się bronić? On na grupkach reaguje impulsywnie, łamanym językiem, Ona natomiast pisze referaty piękną polszczyzną. A tak na chłopski rozum: myślicie, że domniemane „okładanie pięściami”, przez takiego chłopa jak Kartky nie skończyłoby się poważnymi obrażeniami? Gdzie są prawdziwe dowody, zdjęcia? Nie jakieś śmieszne zdjęcia wywiadów lekarskich bez stwierdzonych śladów. Teoretycznie - mogę dziś iść do lekarza, powiedzieć, że bije mnie dziewczyna i takowych śladów nie znajdą.

Prawdziwa potrzeba pomocy rodzi bezwarunkowy odruch obronny. Telefon na odpowiednie służby, momentalne szukanie pomocy. Jeśli się na prawdę boisz i jesteś zastraszana to miesiącami, czasem latami prawda ukryta w domach nie wychodzi na jaw. Tyle, że o pomoc w końcu krzyknęła nie ofiara lecz niestety oprawczyni.

Nie wiem, nie rozumiem, przecież to jest strzał we własne kolano. Uważasz, że wszyscy jesteśmy ślepi? Byłaś nieświadoma kiedy działy się te sytuacje? Mielibyśmy przemilczeć akcje które odwalałaś? Nie odnieść się do rzeczywistości którą zakrzywiłaś w niebotyczny sposób na swoją korzystać?

Od 10 miesięcy jestem z gościem praktycznie 24/h przez 2 na 7 dni w tygodniu. Nie znam genezy waszej relacji, ani nigdy nikomu nie wpieprzałem się z butami w życie, po tym co widziałem z twojej strony wolałem nawet nie wnikać. No cóż. Co tydzień praktycznie widziałem Kubę z nową szramą. Otwartą raną na twarzy. Zdartą skórą. Jego plecy wyglądają jak po biczowaniu. Po koncertach śpimy w jednych pokojach - ciężko nie zauważyć. Powody? Czasem przewrócenie sie, czasem coś tam... Wiedział, ze wiemy. Ale nigdy szczerze nie powiedział. Dziwić mu się?

O tym bym nawet nie pomyślał. Ostatnio uwierzyłem mu, że napadli go jacyś Cyganie, chcąc zabrać mu rower w Katowicach. Wysłał mi wtedy zdjęcie, na którym miał ranę kłutą, pełno juchy. Prawdy dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Viktoria wbiła mu NÓŻ W KLATKĘ. Kilka centymetrów od katastrofy. Ranę zszył dopiero na następny dzień. Sam nie wierzę nadal, kiedy to piszę.

Pewna sytuacja miała miejsce po powrocie z koncertu w Gdańsku, naszym drugim wspólnym koncercie, w lutym b.r Sytuacje mogą potwierdzić co najmniej 3 osoby (nie stricte z naszej „ścisłej” ekipy) będące jej świadkami tej nocy. Siedziałem na tylnej kanapie przy oknie, obok mnie Wiktoria i Jakub. BYŁEM ŚWIADKIEM JAK WYŻEJ WYMIENIONA OSOBA OKŁADAŁA GO WIELKIM TELEFONEM TRZYMANYM W DŁONI W GŁOWĘ, przez kilka godzin stwarzała totalne zagrożenie na drodze dla nas wszystkich, krzycząc wyzwiska w niebogłosy, wierzgając, rzucając się na lewo i prawo, dosięgała jego głowy ciosami gdziekolwiek go nie przesadziliśmy. Jakaś totalna abstrakcja. Dojechaliśmy do mojego mieszkania, gdzie byli moi współlokatorzy, żeby położyć Kubie lód na rozcięty łuk brwiowy, zmienić zakrwawioną koszulkę, Viktorii zrobić rumanianek, usadzić na kanapie. Amok w oczach, totalna odklejka (nadmienię ze nie spożywała wcześniej alkoholu ani narkotyków), nagle się zrywa, rzuca się na niego znowu, okłada pięściami i krzyczy mu w twarz obelgi. Kuba siedzi i nawet nie złapał jej za rękę. Wyobrażacie sobie? Ktoś okłada was po głowie z całej siły a wy - spokojnie kochanie, uspokój se, usiądź, będzie wszystko dobrze. Ubierając się, Kuba pochylony zakłada buty i otrzymuje KOPA Z CAŁEJ SIŁY PROSTO W POTYLICE. Osunął się na ziemie i prawie stracił przytomność. Wszystko na oczach moich bezstronnych kolegów. Zniszczony dom, psychika w drobnym maku. Na dworze krzyki w stronę nas wszystkich, ze nas nienawidzi i ucieczka gdzieś przed siebie. Sąsiedzi obudzeni, żadne słowa do niej przemawiały.

Nigdy nie twierdziłem, że Kartky to anioł, nie wybielam go, słyszałem wiele razy jego agresje w słowach w stosunku do Viktorii, za równo jak i jej agresywne zwroty w jego stronę. Z mojej perspektywy po prostu okropnie toksyczna relacja. Mam nadzieje, że Viktoria trafi w odpowiednie ręce względem otrzymania dobrej opieki, leczenia, intensywnej terapii. Szczerze.

Gratuluje każdemu kto po praktycznie dobie od wysnutego przez Viktorię farmazonu postawił na Kubie krzyżyk. Krzyżyk na jego reputacji, karierze, życiu (groźby cały czas dochodzą). Swoją drogą świetny filtr do sprawdzenia w moment kto jest chorągiewą. Czekam na przeprosiny każdego kto zaśmiał „jaki kraj taki Chris Brown”, wysnuł osąd albo napisał mu groźbę. Wstyd mi za to, że żyjemy w kraju w którym ludzie gotowi są w dzień zniszczyć człowiekowi życie. A jeśli panie feministki dalej uważają, że przemoc wobec kobiet jest jedynym niszowym tematem tabu, niech przeczytają ten post jeszcze raz.

Jest to moje oficjalne i ostatnie oświadczenie w tej sprawie.

Bartek Przyłucki"  - pisze raper na swoim facebookowym profilu.

Przyłu od paru miesięcy towarzyszy Kartky'emu w trasie, a we wspólnym utworze przecięli się już na "Orienciku" z "Stowarzyszenia Umarłych Raperów" Przyłuca i VBS-a.

Tagi: 

Tl;dr
Tl;dr
czytelnik
Tak było xD laska raniła go nożem w klatę, otarł się o śmierć, ale do lekarza poszedł dzień później na szycie xDDD. nie wiem kto jest prawdziwym autorem tego wpisu ale nadaje się na pastę xD. mogliście chociaż trochę urealnić te swoje wysrywy, ale od ćpania widać niektórzy tracą kontakt z rzeczywistością.
Facet
Widocznie jestes prawiczkiem i nie obcujesz z kobietami,albo kobietą
...
Polecam zobaczyć instastory
Mężczyźni o tym nie mówią
Mało w życiu widzialeś jeżeli nie potrafisz wyobrazić sobie ze kobieta jest w stanie wbić facetowi nóż. Znam podobną sytuację, tylko gośc dostał w nożem w bark. O dziwo tacy panowie czasami na prawde się nie bronią a w szpitalu na szyciu kłamią, że zostali napadnięci lub wymyślają inną bajkę żeby kryć agresywną kobiete. Obejrzyj sobie film "Men Don't Tell" (1993).
Tajga
Głupia szlora myśli że będzie drugą Rihanną xd Oby ją zamknęli w psychiatryku a Kartky'emu życzę wszystkiego dobrego
Piotr
w innych krajach dzieja się podobne rzeczy i podobnie społeczeństwa reaguja że niszczą ludziom życia, Polska nie jest w żaden sposób wyjątkowa w tym względzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>