Przyłu siódmym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

dodano: 2019-10-06 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Przyłu ('99) - reprezentant leżącego pod Warszawą Zalesia Górnego, powiązany z grupą Hashashins i wytwórnią QueQuality, do której dopiero co oficjalnie dołączył jako solowy artysta. Na początku tego roku wydał z VBS'em swój pierwszy legalny album we wspomnianym labelu. W swoich kawałkach stawia przede wszystkim na emocje i autentyczność. Wyróżnia go głęboki, nieokiełznany wokal i plastyczne flow, po którym od razu można go poznać. W przeciwieństwie do większości początkujących raperów, swoich głównych inspiracji nie szukał za Oceanem, a na naszym rodzimym podwórku. Spośród ulubionych płyt wybiera chociażby "Kilka numerów o czymś" Małpy.

Pierwsze tracki puszczał w 2014 roku na własnym kanale PiwnicaRecords, który działa do dzisiaj. W 2016 wypuścił swój pierwszy nielegal, "Przystanek Pionierów", natomiast w następnym roku dołączył do ekipy Hashashins, debiutując kawałkiem "Ścieżka". Przełomowy okazały się numer "skusku" i gościnny występ w utworze Deysa, "moizdrajcy.com", który do tej pory wygenerował 26 mln wyświetleń na Youtubie. Jak sam szef Hasha przyznał u nas w wywiadzie, pomysłodawcą utworu był właśnie Przyłuc.

W zeszłym roku opublikował mixtape "Wszystko zanim", a z początkiem tego wydał wspólny album z białostockim raperem, VBS'em "Stowarzyszenie Umarłych Raperów", który spotkał się z ciepłym odzewem środowiska. Najpopularniejszy utwór z płyty, "Jazz" osiągnął niedawno pułap 5 milionów wyświetleń. Obecnie Przyłu pracuje nad kilkoma projektami, w tym debiutanckim solowym albumem, który ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Siódmy Młody Wilk Popkillera 7?

Przyłu & VBS - Jazz

Przyłu & VBS - Bilet

Deys - moizdrajcy.com feat. Przyłu (prod. Megot)

Mezo/Lajner
Same wacki w tej edycji póki co... No może poza Okim. Propsy Mati xD
Immortal Tech
Wszystkie te leszcze brzmią tak samo. Flow ukradzione ze stanów, a warstwa liryczna jest na dnie, bo przecież w to już trzeba włożyc troche pracy.
Piotr
A gdzie Piotr Cartman?
Stw
Liczę, że następny będzie ŁJK
Dżejwis
Uważam że na miano młodego wilka bardziej zasługuje VBS A nie Przyłu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>