Lipa szóstym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

dodano: 2019-10-05 17:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lipa ('96) – wychowanek poznańskich blokowisk i muzyczny kameleon w armii BOR. Jak sam mówi, nie chce się szufladkować. Szerokie spektrum inspiracji pozwala mu na kreowanie stylu unikalnego i zupełnie innego od tego, co dotychczas w swoim katalogu miała poznańska wytwórnia. Już dwa dotychczasowe single swoją różnorodnością zasiały sporo zaskoczenia a my możemy gwarantować Wam, że to dopiero początek...

Jego nadchodzący debiut prawdopodobnie nada dużej świeżości scenie z Poznania, przy czym pozwoli zachować charakterny i zadziorny sznyt. Doskonale było widać to w pierwszych singlach - "Ijo Ijo" to mocny uliczny banger, podczas gdy "Ten róż" to zgrabne i nastrojowe newwave'owe r&b nasuwające skojarzenia z 6lackiem czy The Weekndem... a my polecamy poczekać na nadchodzący 3 singiel, który powinien zaskoczyć Was jeszcze bardziej i który wg nas wypada najmocniej z całej trójki. Zresztą, już podczas naszej akcji będziecie mogli zobaczyć wiele wcieleń Lipy.

Do tej pory muzyki od Lipy słyszeliście mało, ale najbliższe miesiące będą swoistą kanonadą z jego strony - debiutanckie solo "Mgła", album BOR Crew, do tego Młode Wilki... Biorąc pod uwagę background, jak i sam charakter rapera, wydaje się być on pewniakiem do tego by mocno namieszać na naszej rodzimej scenie i połączyć w jedno brzmienia, które dotychczas były od siebie odgrodzone.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Szósty Młody Wilk Popkillera 7?

Lipa ft. Szpaku - IJO IJO (Official Video)

Lipa- Ten Róż prod. Mantra (Official Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>