Karian piątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

dodano: 2019-10-04 17:02 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)

Karian ('95) – wielbiciel wszystkiego, co retro, któremu wciąż ciężko się unormować. Członek zakonu Hashashins, rezydujący w samym jego sercu, czyli w Krakowie. Na swoim koncie ma dwa solowe LP, jednak jak sam mówi, to ten ostatni - „Skrawki” - to projekt, który pozwolił mu rozwinąć skrzydła i ukierunkować swój rozwój muzyczny.

Karian nie boi się eksperymentów. Wychowany w latach '90 chętnie przemyca charakterystyczną manierę w swoim śpiewie. W ostatnim czasie odważnie zaczął kombinować z wokalem, co daje efekty nasuwające z jednej strony Post Malone'a, a z drugiej - Artura Rojka z początku kariery. Razem ze swoim przyjacielem Ramzesem zbudowali na "Skrawkach" intymny, kameralny klimat, w który wchodzi się po uszy i który wymyka się gatunkowym zaszufladkowaniom. To prawdziwy unikat na polskiej scenie (nie tylko hip-hopowej), który pewnie jeszcze nieraz nas zaskoczy. Jeszcze w tym roku usłyszymy jego „Przeboje lat 90”, które wielu osobom przypomną beztroskie czasy dzieciństwa.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki - a na nim jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Piąty Młody Wilk Popkillera 7?

Karian ft. Deys - Dziwne (prod. Ramzes)

Karian ft. Kartky - Dyskietki (prod. Ramzes)

Karian - Dzieci sztuki (prod. Ramzes)

Karian - Dreszcze (prod. Ramzes)

s.
Takie trochę mało rapowe. Nie mówię, że gość jest zły ale rapu tam mało.
ggfgfddg
tak sobie przesłuchałem kawałki tych waszych wilków i ręce opadają, ta scena nie ma przyszłości, to jest jakiś pop, przestaję wchodzić na tą stronę, śmiechu warte co się z wami stało
s.
Nie ma tak źle, Kabe daje rade, z tego Qry może coś będzie (zależy, w którą stronę pójdzie). Podopieczni Słonia też robią dobre rzeczy - warto sprawdzić.
Www
Wychowany w latach 90, rocznik 95 xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>