Oleszyce Rap Festiwal 2015 - informacje

wydarzenie
dodano: 2015-06-04 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Miejsce: 

Stadion Miejski, ul. Zamkowa, Oleszyce

Data: 

2015-06-27 15:00

Do kolejnej, piątej edycji festiwalu Oleszyce Rap Festiwal 2015 zostały już niecałe 4 tygodnie. Jak co roku na scenie spotkają się gwiazdy polskiej sceny hip hopowej – zarówno głośni debiutanci ostatnich lat, jak i uznani od dawna wykonawcy, utrzymujący niezmiennie wysoki poziom nagrywanych albumów. Ten największy festiwal wschodniej Polski to wydarzenie, którego nie może przeoczyć żaden fan rapu!

27 czerwca w Oleszycach, tuż przy samej granicy polsko-ukraińskiej, wystąpią uznani artyści, których kawałki narobiły sporo zamieszania na Waszych playlistach: Trzeci Wymiar, B.O.K., Quebonafide, Małpa, KęKę, Ak-47, Kuba Knap, Dwa Sławy i Kafar Dixon37 supportowani przez Dziabsona, EDK oraz skład Brail/Pingwin rozgrzeją publiczność w pierwszy letni weekend i otworzą wakacyjny sezon.

Od weteranów sceny hip-hopowej (Trzeci Wymiar, Kafar Dixon37, B.O.K.), poprzez uznanych wykonawców debiutujących w ciągu ostatniej dekady (Quebonafide, Małpa, Dwa Sławy) aż do najnowszych odkryć gatunku (Ak-47, Kuba Knap, składy supportujące), Oleszyce Rap Festiwal to gwarancja niezapomnianych dźwiękowych wrażeń. Zupełnie odmienne na pierwszy rzut oka style artystów łączą się ze sobą w rapowanym dialogu, uzupełniają wzajemnie i zapewniają fanom cały wachlarz emocji, od nostalgii za zapamiętanymi z odległych lat numerami odtwarzanymi z kaset MC na małym boomboxach aż do fascynacji odważnymi eksperymentami z formą.

Słynący z eklektycznego lineup'u festiwal w Oleszycach po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie uznaje żadnych granic, a gatunek nie jest ograniczeniem. Przemyślane teksty, świetne bity, dynamiczne, pełne ekspresji występy na żywo, niesamowity kontakt z publicznością, a wszystko to z posmakiem muzycznego podziemia, o którym zapraszani na wydarzenie artyści nie zapominają – właśnie tak powinien wyglądać festiwal!

Ale Oleszyce Rap Festiwal to nie tylko muzyka – specjalnie dla fanów sportu przygotowano kolejną edycję turnieju koszykówki uliznej UK-EVENT Streetball Cup 2015, w ramach którego zaplanowano mecze, konkurs rzutów i konkurs wsadów.

Na terenie festiwalu istnieje możliwość wykupienia pola namiotowego. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się na wprowadzenie do sprzedaży biletów VIP, uprawniających posiadaczy do przebywania na backstage’u w strefie artystów. Sprzedaż biletów odbywa się poprzez portal www.Ticketpro.pl w punktach stacjonarnych Ticketpro.pl w całej Polsce (m.in. salony Empik, Saturn, Media Markt), na stronie internetowej www.bilety24.pl oraz w dniu koncertu przed wejściem na stadion.

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie www.facebook.com/oleszycerapfestiwal

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>