Brain Dead Familia przedstawia drugi klip promujący nowy materiał WilkoŁaków (Opał i Phonic). Teledysk powstał do kawałka pt. "Wróżbita Łukasz". Premiera krążka "CzarNaKrew" już 4 grudnia 2015 roku. Zainteresowanych wydawnictwem zapraszamy na vulgarus.pl gdzie wystartował preorder płyty.
News
News
Sobotni koncert Machine Gun Kelly'ego poza tym, że był fenomenalnym show to był też dla nas okazją do porozmawiania z jednym z najlepszych obecnie raperów na świecie przed popkillerową kamerą! Wulkan charyzmy i energii z Cleveland, który dopiero co wypuścił swój drugi oficjalny krążek "General Admission" to rozmówca wymagający, udało nam się jednak uzyskać od niego ciekawe wypowiedzi na bardzo różne tematy - zapis video (przetłumaczony i zmontowany w tempie nawijki MGK'a) zaprezentujemy Wam już jutro a dziś pora na fotorelację z wywiadu, którą zapewnił Mateusz Gardocki!
W sieci pojawiła się epka duetu Eskaubei / Denz. Jest to koncepcyjny materiał, który powstawał w latach 2010-2011 i który miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Koncepcją współpracy Eskaubei i Denza (znanego wcześniej jako Dena) była swoista podróż w czasie do lat 2000-2005, kiedy Denz produkował klasyczne pozycje z kanonu polskiego hip hopu (Elemer, Echo, Eldo, Deobe/Dena) - w tym celu producent po latach odpalił ten sam sprzęt i to samo oprogramowanie, na którym powstawały owe klasyczne płyty i postanowił jednorazowo zrobić to znowu, w oparciu o tę samą bazę sampli. Eskaubei zaś położył klasyczne zwrotki chcąc możliwie jak najlepiej wpasować się w klimat, czerpiąc z doświadczeń wcześniejszej współpracy z Denzem i wzbudzając w sobie na nowo fascynację dokonaniami ekipy Obrońców Tytułu. Postanowiliśmy, szanując słuchaczy i prace zaangażowanych w materiał osób, udostępnić po kilku latach wstępnie zmiksowane wersje najlepszych wg. nas utworów – mówią autorzy.
„Wędrówka po świecie produkcji audio prostą drogą i do celu. Wyjątkowo przyjazna i przejrzysta propozycja dla początkujących i zaawansowanych”. Książka Piotra Kardasa „Homerecording Dla Każdego” jest dostępna w formie e-booka oraz na sklepowych półkach w wersji drukowanej.
Alkopoligamia.com wydała w tym roku nowe płyty ZETENWUPE oraz Kuby Knapa, obie bardzo dobrze przyjęte przez środowisko i media muzyczne. Teraz wyobraźcie sobie wyżej wymienionych raperów w jednym samolocie z muzycznym kapitanem Wrotasem, który swoim stylem podbija rynek (m.in. producent tegorocznego sztosu Mesa "Możliwość") oraz z DJ Lazy One za dekami. Żart? Nie - to Osiedlowe Linie Lotnicze, a premiera ich debiutanckiej płyty już 18.12.2015!
Internetem zatrzęsło przedwczoraj video, w którym Sobota wyprowadzany był siłą z siedziby Stoprocent - na Facebooku obejrzało je blisko 900 000 osób a wiele żądało uwolnienia szczecińskiego MC. Wczoraj pojawiło się wyjaśnienie, w którym okazuje się, że raper nie został zatrzymany przez policję, a był to jedynie fragment reklamy piwa Stopro. Sobota postanowił ustosunkować się jednak do całej akcji i podziękować fanom za odzew i wsparcie.
Na kanał JWP Crew trafił nowy klip promujący wydany przed miesiącem album „Sequel” wydany w RHW Records. Fani doczekali się tym samym kontynuacji globtroterskiej sagi, będącej znakiem rozpoznawczym warszawskiego zespołu. Zdjęcia do singla „Atomy” zostały nakręcone podczas pobytu całej ekipy JWP/BC w Tokio. Za montaż i produkcję klipu odpowiada Synonim/Blackpolak. Muzyka to wspólne dzieło Szczura i Mr Krime’a. Cuty i skrecze dograł DJ Falcon1.
Rano dostaliśmy info o występie Mac Millera w Warszawie, a teraz padł kolejny koncertowy strzał najwyższego kalibru...
Pisaliśmy Wam dziś o filmiku, który rozpalił Internet i na którym widać wyprowadzenie Soboty z siedziby Stoprocent, co odbiło się ogromnym echem wśród słuchaczy. Teraz pojawiło się oficjalne wyjaśnienie całej sytuacji.
Sobota dopiero co wypuścił swój nowy album zatytułowany "Sobota", a wczoraj do Sieci trafiło nagranie ukazujące jak dwóch mężczyzn wyprowadza go siłą z siedziby Stopro. Całość zarejestrował Wini...
Dlaczego: Czarna Pantera hip-hopowego biznesu prezentuje trzeci singiel, promujący wydane na początku września dwupłytowe "Pistol Politics". "Hard Truth Soldier" nie wyłamuje się z obranej 25 lat temu postawy rapera-rewolucjonisty, depczącego polityczną poprawność. Szczera prawda płynąca agresywnym przekazem z głośników - oto cały Paris, a recenzja jego najnowszego albumu pojawi się u nas na dniach.
W sieci pojawił się kolejny singiel promujący najnowsze solo Lukasyno. „Temido” zapowiada album "Antybanger", który ukaże się 4 grudnia nakładem wytwórni Persona Non Grata, przy wsparciu Step Dystrybucji. Za bit w utworze odpowiadają Radek O i Kriso. Preorder krążka dostępny na www.preorder.pl oraz na lukasynoshop.pl, a odsłuch singla znajdziecie w rozwinięciu.
K Prince - znany wcześniej jako Kasinova Tha Don, przygotowuje się do premiery swojego najnowszego materiału. Wygląda na to, że po wydanej na początku roku EPce "Born Royal", opartej o mocno nowoczesne brzmienie, raper na dobre postanowił odciąć się od swojej wcześniejszej twórczości. Stąd inny alias i lekka korekta flow, chociaż nadal zalatuje z niego 2Pac'iem (ale już nie tak mocno jak kiedyś).
Jeszcze nie zdążyły opaść emocje po weekendowym koncercie MGK'a, a już w sieci pojawiła się kolejna świetna informacja! Tym razem do stolicy zawita reprezentant Pittsburgha - Mac Miller!
Od premiery kultowego już w podziemiu, okrytego Złotem albumu "Kilka Numerów O Czymś" mija w tym tygodniu 6 lat a fani nadal nie mogą doczekać się kolejnego albumu Małpy lub współtworzonego z Jinxem Proximite. Odbiór "Skały" pokazał, że oczekiwanie wciąż jest wielkie, a ostatni "Naiwniak" mógł wskazywać, że coś się ruszyło. I rzeczywiście...





































