Young Money

Young Money

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-25 20:23 przez: Adrian Felis (komentarze: 3)

Lil Wayne ma dla swoich fanów idealny prezent na święta. O nadchodzącej premierze "Dedication 6" zrobiło się głośno już kilka dni temu, kiedy w sieci pojawiły się filmiki z sesji nagraniowych Weezy'ego oraz dwa pierwsze numery promujące projekt, "Bank Account (Remix)" i "Blackin' Out". Dziś cały mixtape trafił na platformę DatPiff.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-29 19:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Wiele niedobrego dzieję się w obozie Young Money/Cash Money. W przeciągu ostatnich tygodni wyszło na jaw, że Tyga jest nieszczęśliwy w labelu, powiedział też, że Drake jest fałszywy, a później wydał utwór "Make It Work" dissujący rapera z Toronto. Dodatkowo głośno pretensję wyrażał Lil Twist, z wytwórni odszedł Jay Sean, a data premiery wyczekiwanego "Tha Carter V" Lil Wayne'a została przesunięta. Teraz swoje zdanie na temat całego zamieszania wyraził znany i szanowany producent Statik Selektah.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-25 17:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

Konflikt w ekipie Young Money ciągle w toku. Po atakach w stronę wytwórni wystosowanych przez Tygę i Lil Twista nic się nie wyjaśniło, a na dodatek dostajemy kolejne kontrowersyjne informacje. W ostatnim wywiadzie Tyga wypowiedział się obszerniej o całym zajściu i jego stosunku do współpracowników z grupy. Dostało się Drake'owi i Nicki Minaj...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Gorąco robi się w ekipie Young Money. Tuż po tym, gdy parę ostrych słów w kierunku YM wystosował Tyga na kolejny atak zdecydował się Lil Twist...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-11 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Label zainicjowany przez Lil Wayne'a, czyli Young Money pomógł rozkręcić karierę wielu obecnym gwiazdom. Na jej czele stoją Drake, Nicki Minaj oraz Tyga. Od dłuższego już czasu mówi się o odseparowaniu się od reszty kalifornijskiego rapera. Teraz wszystkie te plotki się potwierdziły. Tyga oficjalnie oznajmił, że nie ma zamiaru dłużej być członkiem Young Money, ponieważ wytwórnia blokuje wydanie jego płyty "The Gold Album". Oprócz tego raper wylał wszystkie swoje żale i wdał się w wymianę zdań z innym członkiem składu Mack Mainem...

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pierwszy album kolektywu Young Money był okropną mieszanką wtórności, autotune'owego wycia i pseudobangerów bez polotu i przypominał raczej zbiór średnio udanych odrzutów niż pełnoprawny materiał. Patrząc na potencjał osób, które się tam znalazły, to zamiast stanowić sumę lub iloczyn ich umiejętności stanowił chyba... iloraz. Szczególnie widząc jak rozwinęły się w kolejnych latach kariery takich osób jak Drake, Tyga czy Nicki Minaj, które były wówczas na początku swej drogi. Po pięciu latach YMCMB ponownie łączą siły i atakują wspólnym "Rise Of An Empire". Imperium rzeczywiście w rozkwicie, a czy słyszymy to na wspólnej płycie?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-23 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Niedawno przedstawialiśmy wam klip do utworu "We Alright" autorstwa Lil Wayne'a, Birdmana oraz Euro, a już teraz mamy pełną tracklistę albumu, którego zapowiedzią jest ten utwór. Kompilacja grupy Young Money "Rise Of An Empire", której data premiery przypada 11 marca na piedestał wyniesie głównie mniej znanych członków imperium Birdmana i Weezy'ego. Największych gwiazd Young Money jest stosunkowo bardzo mało na projekcie, a dodatkowo w trackliście można znaleźć takie utwory, jak słynne "Trophies" Drake'a oraz publikowane przez nas ostatnio "Lookin Ass Nigga" Nicki Minaj. Pełną tracklistę możecie sprawdzić w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-15 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"We Are Young Money", czyli pierwszy album kolektywu Young Money był zawodem nawet dla fanów MC wchodzących w skład ekipy, miejmy nadzieję, że lepiej będzie z zapowiedzianym na przyszły miesiąc "Young Money: Rise Of An Empire", które wychodzi pięć lat po tamtej płycie. Dostaliśmy właśnie pierwszy klip z tego projektu!

kategorie:
dodano: 2014-02-15 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi wspólny album całego Young Money. Lil Wayne, Drake, Nicki Minaj, Tyga, oczywiście Birdman, a także młodsi i mniej znani członkowie formacji zaatakują "Rise Of An Empire" już w marcu.

Tracklista: