Tyga: "Drake jest fałszywy"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-25 17:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

Konflikt w ekipie Young Money ciągle w toku. Po atakach w stronę wytwórni wystosowanych przez Tygę i Lil Twista nic się nie wyjaśniło, a na dodatek dostajemy kolejne kontrowersyjne informacje. W ostatnim wywiadzie Tyga wypowiedział się obszerniej o całym zajściu i jego stosunku do współpracowników z grupy. Dostało się Drake'owi i Nicki Minaj...

"Będę teraz niezależny. Nie dogaduję się z Drake'iem, nie dogaduję się z Nicki Minaj. Nie lubię Drake'a jako człowieka, on jest fałszywy. Lubię jego muzykę, jego muzyka jest dobra, ale jesteśmy całkowicie różnymi osobami. Byliśmy zmuszani do kumplowania się ze sobą. Zawsze przyjaźniłem się z Chrisem Brownem, znam go już od 6 lat. To jest mój prawdziwy, serdeczny przyjaciel. Ciągle się bujamy razem. (...) Przy podpisywaniu kontraktu z Young Money wszyscy myśleli, że musimy od tej pory się przyjaźnić, bo Wayne nas tam wszystkich zebrał razem. Ja podpisałem ten kontrakt tylko ze względu na Wayne'a. Nie dla Drake'a, nie dla Nicki. To wszystko spowodowane było moją znajomością z Wayne'em. Ja staram się być spoko dla każdego, ale wszyscy mają inne charaktery, inne motywy. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę to nie chcesz dalej w tym tkwić i tam się rozwijać." - skomentował całą sprawę raper z Los Angeles.

Do tej pory Drake nie ustosunkował się do wypowiedzi Tygi. Czas pokaże czy cały konflikt się rozwinie jeszcze bardziej czy Lil Wayne (szef Young Money) wszystkiemu zaradzi.

joey starr

Gdyby tak jeszcze Mystikal odszedł i w końcu wydał płytę to mógłbym spokojnie umrzeć.

żbiku
no no no tajga jak widać szczery zniewieściały hujek no nie?
Wojciech
A kto w tym biznesie jest prawdziwy? jeszcze przy tych pieniądzach!?
nicotine
Sqlboy Q, Freddie Gibbs, King Los, Sean Price
Anonim
drake to laps zasłużył sobie na hejt. Pieniądze są ważne ale nie najważniejsze ziomku wyżej.
Wojciech
źle mnie zrozumiałeś ziomeczku
Bartosz Nowak
Dobrze powiedział co nie zmienia faktu, że sam Tyga jest pajacem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>