Tyga vs Young Money - nowy konflikt

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-11 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Label zainicjowany przez Lil Wayne'a, czyli Young Money pomógł rozkręcić karierę wielu obecnym gwiazdom. Na jej czele stoją Drake, Nicki Minaj oraz Tyga. Od dłuższego już czasu mówi się o odseparowaniu się od reszty kalifornijskiego rapera. Teraz wszystkie te plotki się potwierdziły. Tyga oficjalnie oznajmił, że nie ma zamiaru dłużej być członkiem Young Money, ponieważ wytwórnia blokuje wydanie jego płyty "The Gold Album". Oprócz tego raper wylał wszystkie swoje żale i wdał się w wymianę zdań z innym członkiem składu Mack Mainem...

" 'The Gold Album' jest gotowy. Moja wytwórnia mnie wykorzystuje. Wypuszczę cały album do internetu za darmo dla moich fanów i zobaczymy czy wtedy na tym zarobią." - ocenił swoją sytuację Tyga. Zapytany przez pewien fanpage T-Raw o przynależność do YM odpowiedział, że nie zostanie tam jeszcze długo. 

Mack Maine, zirytowany oświadczeniem Tygi, że reprezentuje on tylko swoją ekipę Last Kings, napisał: "To co ty tak reprezentujesz nie sprawiło, że tyle osiągnąłeś." Raper z Los Angeles odpowiedział, że w życiu chodzi o to, aby ciągle się rozwijać, a nie po prostu "być". 

"Muzyczny przemysł to wytwór diabła. Ja jestem dzieckiem Boga. (...) Nigdy nie gryź ręki, która cię karmi, ale nigdy nie głoduj za kogoś, kto tego nie robi." - zakończył swoje oświadczenie na twitterze raper. 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>