XO

XO

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-16 19:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Przedstawiciel ekipy XO podzielił się z fanami pełną tracklistą swojego nadchodzącego projektu, którego premiera zaplanowana jest już na najbliższy piątek.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-31 21:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zapowiedziane 2 dni przed premierą, nowe EP Abela wraca do korzeni, inspirując się Trylogią Kanadyjczyka, któa przyniosła mu większy rozgłos. Za ścieżkę dźwiękową albumu odpowiadają m.in. Mike WiLL Made-It, Frank Dukes czy Skrillex. 

Ponadto na nowym wydawnictwie, szef XO rozlicza swoje związki z Bellą Hadid i Seleną Gomez. Cały odsłuch jest dostępny na serwisach streamingowych i Youtubie.

Tracklista:

1. "Call Out My Name" (produced by Frank Dukes)

Tagi:
dodano: 2018-02-10 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Toronto to miasto, które na rapowej mapie zaistniało względnie niedawno, ale gdy się pojawiło, jego gwiazdy wjechały z buta w światowy mainstream. Drake i The Weekend założyli prężnie działające wytwórnie, które wyrobiły swoją markę i zaczęły kontraktować młode talenty, jak PARTYNEXTDOOR czy Belly. Skupię się dziś na podopiecznych tego drugiego, mianowicie na członkach wytwórni XO, duecie 88GLAM. Jego członkami są Derek Wise oraz 88 Camino, wcześniej znany jako Drew Howard, którzy po podpisaniu kontraktu wydali jeden z ciekawszych debiutów na scenie z Toronto. Tripowy klimat ich kawałków, powiązany ze świetnymi hookami oraz trapowymi bitami, m.in. od Murda Beatz'a, sprawia, że od muzyki chłopaków ciężko się oderwać.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-24 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Diamond District (Oddisee, XO, yU) - A Part Of It All | Official Video

Waszyngtoński trzygłowy potwór znów atakuje. Jeśli przegapiliście niedawną premierę drugiego krążka Diamond District "March on Washington" to nie martwcie się - Oddisee, Uptown XO i yU nie dadzą o sobie tak łatwo zapomnieć. Teraz mamy dla was drugi po "First Step", niezmiernie świeży klip promujący wydawnictwo - "A Part of It All".