Warm Brew

Warm Brew

dodano: 2017-07-23 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

Aura pogodowa nareszcie zaczyna przypominać tę właściwą trwającej w tej chwili porze roku. Z tego tytułu postanowiłem zmienić trochę pierwotne plany i zmodyfikować wyselekcjonowane numery na bardziej dostosowane do letniego klimatu. Tak jak obiecałem, w dzisiejszej części przeniesiemy się już muzycznie w obecne dziesięciolecie i podobnie jak ostatnio - wpis ten także podzielę na dwie osobne serie. Tym razem postanowiłem je zróżnicować głównie pod kątem fejmu i rozpoznawalności składów oraz raperów, będących autorami prezentowanych przeze mnie kawałków.

video
dodano: 2017-06-17 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Skupiona wokół Santa Monica w Los Angeles ekipa House of Vibe prezentuje swój najnowszy klip, w którym na samym początku pojawia się nie kto inny jak stały bywalec jam sessions w klubie Harvelle's - Chali 2Na z Jurassic 5!

Niedługo minie pełen rok, od kiedy i nam popkillerową reprezentacją udało się wpaść na taki jam razem z mega sympatycznym i gościnnym Louis Kingiem (wspomnienie z cyklu "Cali Trippin"). Dwie noce wcześniej byliśmy też z Louisem w studiu Trip Eazy, gdzie właśnie nakręcony został poniższy, lajtowy klip. Sprawdzajcie jak się bawi na domówkach w Mieście Aniołów.

video
dodano: 2014-01-07 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Warm Brew - You Can Roll (lyric video) (prod. by Al B Smoov)

Warm Brew to kalifornijskie trio, które ostatnio zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie swoim zeszłorocznym wydawnictwem "The Ride". Umiejętnie łączący inspiracje klasyką West Coastu z bardziej nowoczesnymi trackami oraz jazzującymi, ciepłymi dźwiękami przywołującymi na myśl A Tribe Called Quest projekt wniósł w moje słuchawki sporo słońca i luzu, oraz sprawił, że poczynania Raya Wrighta, Manu Li i Serk Spliffa będę teraz śledził z dużo większą uwagą. Powyżej sprawdzić możecie bardzo fajnie zmontowany klip do chwytliwego numeru "You Can Roll" (refrenu nie powstydziłby się chyba sam Ś.p. Nate Dogg) ze wspomnianego "The Ride", a odsłuch całego albumu znajdziecie również w rozwinięciu.