WallCut

WallCut

dodano: 2013-04-19 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Druga część naszego videowywiadu z Golinem MC rozpoczyna się od "odkodowania" wzbudzającej sporo emocji szarady (cozasłowo!) ukrytej w kawałkach "3 Życia", "6 Żyć" i "9 Żyć". Rozmawiamy o autorze większości muzyki na albumie - Szpalowskym, o tym czy faktycznie "Potrzebujemy Wojen". Pobawiliśmy się też trochę w polską filię rapgeniusa i poprosiliśmy Golina o komentarz do trzech wersów z płyty. Mówimy o zawartym na albumie legendarnym przemówieniu Józefa Becka i nie tylko... Sprawdźcie samo. Zapraszamy na drugą część videowywiadu z Golinem!

recenzja
dodano: 2012-12-23 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 27)

Jak dla mnie 2012 rok w polskim rapie był rozczarowujący. Mrowie dinozaurów, którzy nagrali przeciętne płyty, debiutanci bez cech charakterystycznych i paru graczy z najwyższej półki, którzy często nagrywali płyty nieco poniżej swoich możliwości. Myślałem, że nic już mnie nie zaskoczy (#Łona), no i bum! Podziemna płyta gościa, którego ksywę pierwszy raz widzę na oczy. Świeża, mądra, ciekawa produkcja.

dodano: 2012-01-10 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
AV to polski raper i wokalista, który sporą cześć swoje życia spędził w Stanach Zjednoczonych. Z tego względu rapuje i śpiewa po angielsku. Możecie kojarzyć go chociażby z przygotowanej wraz z WDK i DJ'em Kebsem epki "Se7engate". Dziś mamy dla was teledysk do utworu "Hunt 'Em Down" oraz numer "Wayz w którym gościnnie pojawia się Hades i K-laa.

Jest to forma zapowiedzi maxisingla, którego możemy spodziewać się wiosną. Ten z kolei poprzedzi premierę pełnego albumu z toruńskim duetem producenckim WallCut. To właśnie Wolik i Skajter wyprodukowali "Hunt 'Em Down".