?uestlove

?uestlove

kategorie: News, Pop, R&B, Soul
dodano: 2013-01-22 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

D'Angelo jest przykładem wybitnie uzdolnionego muzyka, który ze szczytu popularności stoczył się praktycznie na samo dno. Jego dwa pierwsze albumy - "Brown Sugar" i "Voodoo" sprawiły, że stał się nie tylko jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych artystów ówczesnego soulu i R&B, ale również symbolem sexu i gwiazdą popkultury. Jego utwory były wykorzystywane w światowej kinematografii dziesiątki razy, płyty sprzedawały się w olbrzymich nakładach, a grafik koncertowy był zapchany na kilkanaście miesięcy do przodu. Wtedy zaczęły się problemy, które sprawiły, że na trzeci album D'Angelo czekamy do dziś. Jak się okazuje oczekiwanie nie potrwa już zbyt długo. Zdaniem głównego producenta trzeciego solo artysty z Richmond, materiał jest "gotowy w 99%".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Jazz, News, Soul
dodano: 2011-07-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)
The Roots... Nazwa, która mówi sama za siebie. Zna ją większość osób, które mają choćby mgliste pojęcie o black music. Albumy zespołu z Philly prawdopodobnie również w tej chwili kręcą się w setkach odtwarzaczy fanów dobrej muzyki na całym Świecie. Goście, którzy zmienili hip-hop i całą muzykę współczesną dostarczając nam zarazem tyle kapitalnej muzyki, że znudzenie się nią stało się niemożliwe. Kiedy zmęczysz się jednym albumem (o co niełatwo) sięgasz po prostu po inny, i tak dalej, i tak dalej... Do tej pory Rootsi mają na koncie dwanaście albumów z których ostatni jest chyba jednym z najlepszych w ich karierze co dowodzi, że w żadnym razie nie stoją w miejscu.

?uestlove, Black Thought, Captain Kirk, Kamal Gray i cała reszta wesołej brygady nie spoczęła na laurach... Jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kolejnego albumu od zespołu.