The Roots "Undun" - trzynasty album jeszcze w tym roku

kategorie: Hip-Hop/Rap, Jazz, News, Soul
dodano: 2011-07-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)
The Roots... Nazwa, która mówi sama za siebie. Zna ją większość osób, które mają choćby mgliste pojęcie o black music. Albumy zespołu z Philly prawdopodobnie również w tej chwili kręcą się w setkach odtwarzaczy fanów dobrej muzyki na całym Świecie. Goście, którzy zmienili hip-hop i całą muzykę współczesną dostarczając nam zarazem tyle kapitalnej muzyki, że znudzenie się nią stało się niemożliwe. Kiedy zmęczysz się jednym albumem (o co niełatwo) sięgasz po prostu po inny, i tak dalej, i tak dalej... Do tej pory Rootsi mają na koncie dwanaście albumów z których ostatni jest chyba jednym z najlepszych w ich karierze co dowodzi, że w żadnym razie nie stoją w miejscu.

?uestlove, Black Thought, Captain Kirk, Kamal Gray i cała reszta wesołej brygady nie spoczęła na laurach... Jeszcze w tym roku możemy spodziewać się kolejnego albumu od zespołu.

Album ukaże się oczywiście nakładem Def Jamu, a spodziewać się go możecie jeszcze w tym roku. Dobrą nowinę przekazał sam Ahmir Thompson (?uestlove), który za pośrednictwem swojego Twittera ogłosił też, że trzynaste dziecko zespołu, będzie nosić imię "Undun". Nawet najbardziej przesądni fani zespołu zdają sobie chyba sprawę, że magia liczb nie jest w stanie przeszkodzić tym mistrzom w robieniu muzyki na najwyższym światowym poziomie. Czekamy!RedDevil
Jaranko jest sprawą oczywistą
Dada
^ podbijam
Anonim
No to pięknie. :]
Anonim
No czyli jest duże prawdopodobieństwo conajmniej TOP 3 w podsumowaniach roku:D Cieszę się bardzo! Pozdrawiam
Wisniowy
Czekam, czekam, czekam!!!
Anonim
kurwa!!!
Anonim
hahaa! czekam na jakieś single i przecieki
Wład
Wyjdzie w 2012 ale co tam za różnica, który rok rozpierdoli ta płyta.
Strange Chico
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Oszalałem! ;D z radości of course ;]]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>