Trzeci album D'Angelo "gotowy w 99%"

kategorie: News, Pop, R&B, Soul
dodano: 2013-01-22 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

D'Angelo jest przykładem wybitnie uzdolnionego muzyka, który ze szczytu popularności stoczył się praktycznie na samo dno. Jego dwa pierwsze albumy - "Brown Sugar" i "Voodoo" sprawiły, że stał się nie tylko jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych artystów ówczesnego soulu i R&B, ale również symbolem sexu i gwiazdą popkultury. Jego utwory były wykorzystywane w światowej kinematografii dziesiątki razy, płyty sprzedawały się w olbrzymich nakładach, a grafik koncertowy był zapchany na kilkanaście miesięcy do przodu. Wtedy zaczęły się problemy, które sprawiły, że na trzeci album D'Angelo czekamy do dziś. Jak się okazuje oczekiwanie nie potrwa już zbyt długo. Zdaniem głównego producenta trzeciego solo artysty z Richmond, materiał jest "gotowy w 99%".

Producentem jest oczywiście ?uestlove z The Roots, który rozpoczął pracę z Dee blisko 9 lat temu, w 2004 roku. Roboczy tytuł materiału - "James River" być może nie jest już aktualny, ale jakie ma to znaczenie jeśli znowu usłyszymy jeden z najlepszych męskich wokali końcówki zeszłego wieku w akcji? Ikoniczny perkusista z Filadelfii powiedział, że ostatnio spędził z D'Angelo 18 godzin w studio, a pewnie siedziałby tam dłużej gdyby nie musiał nagrywać kolejnego odcinka show Fallona. Według relacji producenta Rootsów do szóstej nad ranem poprawiali linię perkusji - "nigdy nie robiłem tego dla mojego własnego zespołu, ale dla niego mogę to robić". Zakres komplementów jakimi Quest obrzucił nowy album D'Angelo zaskakuje szczególnie w kontekście tego, że raczej nie rzuca on słów na wiatr. W tym wypadku mamy nie tylko porównania to Sly and The Family Stone, ale takie określenia jak "brilliant", "timeless" i "classic". Czekamy z niecierpliwością!

 

reklama
pow pow
'Jak się okazuje oczekiwanie to nie potrfa już zbyt dużo.'
oj
potrfa? serio?
ehhh
'Jak się okazuje oczekiwanie to nie potrfa już zbyt dużo.' Podbijam! Nie dość, że fatalny błąd ortograficzny, to jeszcze składnia gramatyczna kompletnie z "dupy". Jak cokolwiek może DUŻO trwać ?????? Długo, owszem.
ehhh
'Jak się okazuje oczekiwanie to nie potrfa już zbyt dużo.' Podbijam! Nie dość, że fatalny błąd ortograficzny, to jeszcze składnia gramatyczna kompletnie z "dupy". Jak cokolwiek może DUŻO trwać ?????? Długo, owszem.
Daniel Wardziński
Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie oprócz pośpiechu i nadmiernej zajawy faktem, że trzeci album D'Angelo już gotowy. Poprawiłem już. Sam byłem w szoku jak to zobaczyłem;)
Czysty Distroj
Kurwa, 5 komentarzy pod naprawdę ważnym newsem z zakresu czarnej muzyki i wszystkie o błędzie w tekście. Nudzi wam się? Faktycznie, Daniel, zaprogramujcie robota przed klawiaturą, wtedy nie będzie pomyłek i jeden z drugim szerlok holms nie będzie się miał do czego przyjebać. Żenada. Na ten album czekam już dobre kilka lat. Brown Sugar to magia, ale to, co dzieje się na Vodoo przechodzi wszelkie pojęcie. Wybitna muzyka i szczytowe osiągnięcie jeśli chodzi o męski neo-soul. Doskonale, że tradycyjnie Quest nad tym czuwa i jedyny ból, że Yancey nie może również finalizować tego projektu, bo fakt - to może być kolejny przełom w gatunku. Pozdro i więcej newsów o soulu!
@kubz
Gatunki Dancehall (62) Elektronika (184) Funk (126) Grime (67) Hip-Hop/Rap (8650) Jazz (94) Pop (149) R&B (22) Reggae (131) Rock (75)
Kubz
Sprawdź częstotliwość niusów z innych gatunków vs. Hip-Hop. Nawet jak zsumujesz wszystkie posty pozostałych gatunków i porównasz z Hip-Hopem to zobaczysz, że portal w gruncie rzeczy był/jest monotematyczny. Liczę, że to się zmieni. Simple math...
az
dlaczego na popkillerze nie ma żadnego info o tym że AZ w Polsce ma trase?
Zzajawkowicz
Polski raper.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>