Suge Knight

Suge Knight

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-02-04 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Nawet mimo odsiadki Suge Knight nie daje o sobie zapomnieć - jego syn w ostatnich miesiącach przekonuje, że 2Pac żyje, siedzi w Malezji i pracuje nad nową muzyką, tymczasem sam Suge zapowiada kolejny pośmiertny materiał, do tego z intrygującymi gośćmi...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-02 22:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Suge Knight to jedna z najbardziej podejrzanych postaci w historii hip-hopu - obok zbudowania imperium Death Row oskarżany jest bowiem (oficjalnie lub w plotkach) o maczanie palców w morderstwach 2Paca, Biggiego czy Eazy'ego E. Obecnie siedzi zresztą w więzieniu w związku z zabójstwem popełnionym na planie "Straight Outta Compton", gdy konflikt zakończył przejechaniem samochodem oponenta. Teraz dowiadujemy się o kolejnej sensacyjnej historii, którą wyjawił były ochroniarz Eminema.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-08 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Zła passa byłego szefa Death Row Records trwa nadal a fatalna sytuacja, w której się znalazł pogorszyła się jeszcze bardziej - Knight został praktycznie odcięty od świata: zabroniono mu zarówno rozmów telefonicznych jak i kontaktów z bliskimi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 21)

Rapowy impresario i postrach całej hip-hopowej branży - Marion "Suge" Knight nie może zaliczyć ostatnich 12 miesięcy do udanych. Na współzałożycielu Death Row Records ciąży zarzut morderstwa, za który grozi mu nawet dożywocie. Były CEO jednej z największych wytwórnii w historii przebywa aktualnie w areszcie, skąd dotarły do nas szokujące informacje - Suge został napastowany seksualnie przez innych więźniów!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-18 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 30)

Pomimo optymistycznych deklaracji jego obrońców, nad byłym szefem Death Row Records nadal ciążą najpoważniejsze oskarżenia. Tydzień temu sędzia podtrzymał główne tezy toczącego się procesu, w którym Suge Knight odpowiada za morderstwo i może spędzić resztę swojego życia za kratkami.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-03 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Przy okazji premiery płyty "Bush", Snoop Dogg gościł w audycji DJ Whoo Kida - "Whoolywood", gdzie podzielił się ze słuchaczami na temat swoich odczuć dotyczących trwającego aktualnie procesu Suge Knighta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-01 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Wygląda na to, że będący obecnie w sporych tarapatach Suge Knight zyskał nieoczekiwanie potężnego sojusznika w postaci największej obecnie gwiazdy bokserskich ringów: Floyd'a Mayweather'a Jr! Kilkanaście godzin temu w mediach pojawiła się informacja, że "Money" - jak popularnie określają go kibice, zamierza pomóc byłemu szefowi Death Row Records. W jaki sposób?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-15 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Kolejny niecodzienny zwrot akcji w procesie byłego szefa Death Row Records - główny, obok zabitego Terry'ego Cartera, poszkodowany całego zajścia odmówił zeznań w procesie rapowego impresario!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-21 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 9)

Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa w słynnym już procesie Suge Knighta oskarżonego aktualnie o morderstwo. Ponownie było też gorąco i kontrowersyjnie - najpierw za sprawą sędziego wyznaczającego kaucję na 25 milionów dolarów a potem samego zainteresowanego, który usłyszawszy okrągłą sumę... stracił przytomność!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-09 21:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)

Sprawa Suge Knighta to gorący topik ostatnich tygodni a kolejne wypływające na ten temat rewelacje tylko dodają pikanterii. W ciągu minionych kilkunastu dni Suge był hospitalizowany już 3 razy - wszystko przez ciągłe problemy z krzepnięciem krwi. Ponadto wyznał również sędziemu, że w wyniku komplikacji zdrowotnych ma problemy ze wzrokiem i ślepnie(!). Dzisiaj natomiast wyciekła prawdziwa bomba, czyli nagranie z monitoringu przedstawiające całe zdarzenie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-19 21:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 16)

Pomimo sporych komplikacji zdrowotnych, po których trafił na krótko na szpitalne łóżko - Suge Knight powrócił do więzienia a 9 lutego rozpoczął się oficjalny proces, w którym były szef Death Row Records jest oskarżony o morderstwo za które grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-03 22:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

Jak informowaliśmy was w weekend, współzałożyciel słynnej w latach 90-tych wytwórni Death Row Records - osławiony Marion "Suge" Knight został w miniony piątek zatrzymany przez policję jako podejrzany o zabójstwo jednego mężczyzny i ranienie dwóch innych osób po tym, gdy wjechał w nie swoim samochodem. Z każdym dniem na światło dnia wypływają kolejne rewelacje w tej sprawie, które zbieramy na bieżąco i staramy się wam przedstawić za pomocą jednego, długiego i rzetelnego newsa.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-31 11:50 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 22)

Suge Knight - owiany złą sławą współzałożyciel legendarnego labelu Death Row Records został wczoraj oskarżony o zabójstwo! Według amerykańskiej prasy, słynny rapowy impresario był uczestnikiem kłótni pomiędzy nim i dwoma innymi osobami, która następnie przerodziła się w bójkę doprowadzając finalnie do śmierci jednego z jej uczestników. Został on przejechany przez samochód prowadzony przez Knighta. Wszystko to działo się na planie kręconego właśnie filmu dokumentującego powstanie grupy N.W.A. - "Straight Outta Compton".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-16 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Crooked I był gościem ostatniej audycji w Home Grown Radio z Long Beach, gdzie opowiedział o kilku interesujących kwestiach, m.in. pierwszym spotkaniu z Tupaciem Shakurem oraz reakcji Suge Knighta na podpisanie kontraktu z wytwórnią Eminema - Shady Records.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-25 10:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 11)

Podczas imprezy promującej VMA w Los Angeles postrzelony 6 razy został Suge Knight. Były boss Death Row, według informacji prasowych, został dosłownie zebrany z ulicy przez patrol policyjny przejeżdżający obok po tym, jak o własnych siłach wydostał się z klubu 10AK w Hollywood. Gospodarzem imprezy był Chris Brown, natomiast The Game'owi odmowiono wejścia do środka i spowodowało to bójkę jego ekipy z ochroną. Po internecie krążą informację mówiące, że strzelanina była zainicjowana przez osoby wrogie Knightowi, Game'owi i Brownowi (wszyscy obnoszą się przynależnością do Bloodsów)...

Tagi:

Strony