Suge Knight ślepnie i zwalnia prawnika a my mamy video z całego zajścia!

Sprawa Suge Knighta to gorący topik ostatnich tygodni a kolejne wypływające na ten temat rewelacje tylko dodają pikanterii. W ciągu minionych kilkunastu dni Suge był hospitalizowany już 3 razy - wszystko przez ciągłe problemy z krzepnięciem krwi. Ponadto wyznał również sędziemu, że w wyniku komplikacji zdrowotnych ma problemy ze wzrokiem i ślepnie(!). Dzisiaj natomiast wyciekła prawdziwa bomba, czyli nagranie z monitoringu przedstawiające całe zdarzenie.

Na opublikowanym przez TMZ materiale widać czerwonego pick-up'a Knight'a który podjeżdża na parking w pobliżu Tam's Burger w Compton. Do samochodu podchodzi jedna z osób, które najbardziej ucierpiały w całym zajściu czyli Cle "Bone" Sloan. Zaczyna on atakować Suge'a pięściami przez uchylone okno, zaś ten próbując gwałtowanie wycofać uderza mężczyznę przewracając go na ziemię, po czym z impetem rusza przed siebie potrącając stojącego tuż przed maską samochodu Terry Cartera, który ginie na miejscu.

Zajście wyraźnie kontrastuje z rzekomymi zeznaniami Knighta, który miał przekonywać sąd że Carter znajdował się z tyłu pojazdu i ucierpiał podczas wycofywania się Suge'a z miejsca zdarzenia. Parę dni temu Knight zwolnił swojego długoletniego prawnika David'a Kennera, który został odsunięty od sprawy. Były szef Death Row nadal twierdzi jednak, że zarówno Bone jak i Terry mieli broń, dlatego chciał w popłochu uciec z parkingu bojąc się o swoje życie. Opublikowane video zdaje się potwierdzać ten zarzut w połowie, bowiem widać na nim jak osoba trzecia podchodzi do leżącego Bone'a i zabiera mu jakiś przedmiot...

Patrząc na zapis monitoringu wydaje się, że tym razem nazywany kiedyś "najbardziej budzącym strach człowiekiem w hip-hopie" rapowy magnat może nie wyjść cało z opresji i spędzić resztę życia w więzieniu... Czy tak będzie? Przekonamy się w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy...

Tagi: 

Łukaszek
widac na pierwszy rzut oka ze przez przypadek wjechal w nich na pelnej kurwie :)
asdasda
o kurwa
Absztyfikant
Czy mi się wydaje, czy ten typek co niby zginął na miejscu na końcu nagrania z monitoringu wstaje? :o
why?
Bo to pierwszy typ zajebany przez Suga
gfunkeureprezentantSLU
Oby zgnił w pierdlu w Sztumie
OG Masta Kush
jezeli wersja z pistoletem jest prawdziwa to koleś zwyczajnie nie dał się odjebać czarnuchom z klamkami i sam rozjebał typów. Triple Og!
was
Zachowanie nie wzbudza szacunku tak jak by to wynikało z Twojego postu, ale wśród "nigga" znajdzie poklask za konsekwencję i bycie prawdziwym. A tam na filmiku mogło pójść o wszystko łącznie z tym, że Suge sprowokował, bądź wisiał im kasę. Cokolwiek. Ten drugi nie wyglądał na włączonego w konflikt bezpośrednio.
tyfytyfy
niech ta kurwa zgnije w pierdlu...
asas
widać przecież jak typ kitra klamke do gaci, Suge nie jest święty ale jeśli przejechał baranów bo chcieli go odjebac to się nie dziwie, spierdalał po życie.
xxxwww
Obrona własna jeśli to była klamka. Długo nie posiedzi.
bart85
piszecie, że Bone ucierpiał najbardziej, a jednak to Carter zginął.
apollo440
Widac ze nie pierwszy raz byl w takiej sytuacji
Mass
Przepierdolił się po nich jak po żabach Człowiek bez uczuć świnia i chuj mu w wątrobę fakt jest taki Jeżeli miał bym spierdalać przed kimś to po udanym wycofaniu samochodem odbił bym w inna mańke a nie wpierdalał sie w ludzi jak w pachołki Dożywocie kurwie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>