Floyd Mayweather Jr. wpłaci kaucję za Suge Knighta?!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-01 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Wygląda na to, że będący obecnie w sporych tarapatach Suge Knight zyskał nieoczekiwanie potężnego sojusznika w postaci największej obecnie gwiazdy bokserskich ringów: Floyd'a Mayweather'a Jr! Kilkanaście godzin temu w mediach pojawiła się informacja, że "Money" - jak popularnie określają go kibice, zamierza pomóc byłemu szefowi Death Row Records. W jaki sposób?

Według słów adwokata przebywającego obecnie za kratkami Knight'a, Mayweather Jr. zobowiązał się w przypadku wygranej walki z Manny'm Pacquiao do opłacenia wynoszącej obecnie 10 milionów dolarów kaucji, aby Suge mógł wyjść na wolność. Wielki pojedynek dwóch najlepszych pięściarzy swoich czasów odbędzie się w Las Vegas już jutro - 2 maja. Wszystkie prognozy wskazują, że potyczka pobije wszelkie kasowe bokserskie rekordy, zaś konto Mayweather'a niezależnie od wyniku walki ma zasilić co najmniej 120 milionów "zielonych". Nie wiemy, czy Suge będzie w stanie oglądać ten pojedynek ze swojej celi ale na pewno będzie trzymał mocno kciuki za dyspozycję Floyd'a - a wy kogo obstawiacie w roli zwycięzcy? #Maypac

Fifty
Ja za Floydem
Mike
Prawdopodobnie jednak Knight i Fletcher się przeliczą. Portal TMZ skontaktował się z jednym z głównych współpracowników Mayweathera, który zapewnił, że Floyd nie wpłaci ani centa. Owszem, kiedyś był ziomkiem Knighta, ale te czasy już dawno minęły. Według informatora TMZ panowie nie rozmawiali ze sobą od kilku lat.
real_fifty
Mayweather zrobi to co ja chce
Ja
Chyba cie pojebało jak on właśnie ssie mi pałe
C.R.E.A.M.
120 milionów. Ja pierdolem. A mnie kazali iść na studia albo założyć własną firmę...
Mr.T
Mam nadzieję,że Pacman obije tego gogusia,acz podejrzewam,że walka może wyglądać jak ta z Hattonem,czyli pipeczka Mayweather przez pół walki będzie się odwracał tyłem i wypinał dupę.
poslan
Moglby wplacic :D ale ja i tak jestem za mannym, niech wygra z floydem i jego hajsem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>