Snoop Dogg: "Żal mi Suge Knighta..."

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-03 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Przy okazji premiery płyty "Bush", Snoop Dogg gościł w audycji DJ Whoo Kida - "Whoolywood", gdzie podzielił się ze słuchaczami na temat swoich odczuć dotyczących trwającego aktualnie procesu Suge Knighta.

Oto co raper miał do powiedzenia na temat obecnych kłopotów swojego byłego szefa:

"Żal mi Suge'a... głównie z tego powodu, że przecież nie dawno się pogodziliśmy i nasze relacje były świetne do czasu, aż nie wydarzyła się cała ta sytuacja. Nigdy nie kopię leżącego i zawsze staram się odbudowywać relację z kimś, z kim mnie taka relacja w przeszłości łączyła. Myślę, że większość moich problemów z Suge'iem brała się z nieporozumień i angażowania się w ten konflikt ludzi z naszych środowisk. Nigdy nie czułem do niego nienawiści i vice versa. Jak Suge mógłby mnie nienawidzić jeśli zarobił dzięki mnie 100 milionów dolarów? i jak ja mógłbym go nienawidzić, jeśli pomógł mi zbudować drużynę, dzięki której wygrałem proces o morderstwo? Dlatego właśnie zawsze mam dla niego otwarte serce"

Snoop zdradził również, że chciał aby to Nipsey Hussle zagrał jego rolę w nadchodzącym filmie o N.W.A. - "Straight Outta Compton". Jednak według słowa rapera, Nip odrzucił propozycję, ponieważ chciał uniknąć bycia w jego cieniu. Obaj panowie często są do siebie porównywani, stąd też decyzja Hussle od odcięcia się od przedsięwzięcia, które mogłoby jeszcze bardziej spotęgować podobieństwa. Raper podzielił się także swoją recenzją gry aktora, który finalnie wcielił się w jego postać:

"Jest zajebisty - ciężko być mną, ale myślę że wykonał dobrą robotę. Czułem w jego postaci emocje prawdziwego Snoop Dogga, chociaż nie miał mojego wyglądu. Jeśli chodzi o wygląd to preferowałbym Nipseya Hussle, ale on chciał skupić się na swojej karierze i ja to szanuje. Nie chce stać w moim cieniu i być kojarzony ze Snoop Doggiem. Robi świetną robotę by stworzyć swoją własną niszę i szanuje go za to, bo sam wyznaję podobną zasadę."

CurtisLob
Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет. сео продвижение сайта) логин скайпа SEO2000 оращайтесь договримся есть примеры работ логин скайпа SEO2000
Anonim
Snoop dogy ty dupku , suge ci żal? To kawał sukinsyna , poświecił Tupaca dla szmalu i nie wyszedło mu to na dobre . Owszem myślał , ze mu sié uda zarobić kilkadziesiąt milionów baksów na jego śmierci ale nie udało się bo Afeni wygrała procesy . Czy miało to być tylko tak jak na manhatanie ze miał zostać tylko postrzelony w jaja albo draśnięty a nie zabity lub zabity to wie Tylko mało osob . Może snoop wie ze to miało to być tylko zranienie tupaca aby nie poszedł siedziec i nie mógł utworzyć własnej wytwórni płytowej . Ja stawiam na zabójstwo z czysta premedytacją w celu zarobku na Shakurze . I za tym wszystkim stoi wlasnie Suge i widocznie iluminaci to wiedzią bo dostał taką kaucje że się z tego chyba nie wykaraska suge żył bogato i nie ma takiej kasy . A dlaczego? Ponieważ jest bankrutem co potwierdził , wiec by musiał ktoś za niego wpłacić te kaucje . Jeżeli by to było możliwe już dawno by wyszedl
Anonim
Gówno wiesz. Nie po to Suge wyciągnął Tupaca z więzienia wpłacając grubą kaucję żeby go później zabić.Tupac obiecał za to nagrać dla Death Row trzy płyty.Prosta kalkulacja co bardziej się Sugowi opłacało, to żeby Tupac żył czy był martwy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>