Suge Knight traci przytomność w sądzie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-21 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 9)

Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa w słynnym już procesie Suge Knighta oskarżonego aktualnie o morderstwo. Ponownie było też gorąco i kontrowersyjnie - najpierw za sprawą sędziego wyznaczającego kaucję na 25 milionów dolarów a potem samego zainteresowanego, który usłyszawszy okrągłą sumę... stracił przytomność!

To już co najmniej czwarty raz w tym roku, kiedy 49-letni były CEO wytwórni Death Row Records musiał zostać hospitalizowany z powodu problemów zdrowotnych. Adwokat Knighta - Matthew Fletcher skwitował wczorajszy dzień w sądzie słowami: "traktuje się go gorzej niż Charlesa Mansona!"

Pytany o 25-milionową kaucję powiedział: "Suge jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Los Angeles. Poręczenie tej wysokości to kpina i jakiś absurd."

Sam Knight przyznaje, że nie jest w najlepszej kondycji fizycznej. Podobno od czasu ostatniej rozprawy stracił prawie 15 kg i nie widzi na jedno oko. Jeśli zostanie skazany, spędzi za kratkami przynajmniej kilkanaście lat... poniżej zapis video wczorajszego incydentu:

Tagi: 

lax
triple og nie wytrzymuje presji?
 vbvnbv
wpłaciłby i byłoby po sprawie hehe
Anonim
Lata i tryb życia robią swoję.
Anonim
Panowie spokojnie Suge bardzo dobrze wie co robi :)
music journal

Suge Knight... Od wielkiego biznesmena z lat 90., bo wielkie zero i bezpardonowego manipulanta, oszusta, ćpuna, alkoholika, zabójcę. Karma wraca. Za Tupaca i resztę, którzy musieli zginąć, bo Suge chciał mieć wszystko na swoją własność. Pycha go zeżarła jednym kęsem, bardziej niż on mógłby zeżreć. Został pożarty.

qwww
Tupac swoją drogą, chuj wie kto za tym stał, ale z Biggim to na 90% on wynajął cyngli żeby go odjebali
Cpun
Dobrze mówisz ten sukinsyn to kawał prawdziwego realnego g's i wyłożył milion zielonych aby odjebali grubasa . Tłuścioch zdech niby odwet za tupaca . A to jest odwrócenie uwagi od death row ze zabiło tupaca ... Realni czarni G
sasasa
Popkiller - specjaliści od wrzucania linków do skasowanych filmów
asasas
Przecież ku*wa działa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>