Sheek Lounch

Sheek Lounch

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2013-07-13 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Historia życia DJ'a Kay Slay nadawałaby się na dorby scenariusz filmowy. Mało kto pamięta, że jako młodziak pojawił się w klasycznym dla hip-hopowej kultury filmy "Style Wars", parę lat przed tym jak trafił do więzienia. Po wyjściu konsekwentnie działał jako jeden z najbardziej cenionych graczy mixtape'owych w Stanach. Dziś mamy przyjemność zaprezentować wam nową taśmę Kay Slaya, a na niej jak zwykle plejada znakomitych raperów. "Last Champion" oprócz żenująco słabej okładki ma do zaproponowania zwrotki m.in. Papoose'a, Vado, Joella Ortiza, Stylesa P, Busta Rhymesa, Freddie Gibbsa, Jon Connora, Big K.R.I.T.'a, Raekwona, Beanie Sigela, Maino czy Locksmitha. W rozwinięciu znajdziecie cały materiał do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-20 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Erick Sermon, znany z tego, że jest bohaterem setek rapowanych po polsku wersów w których "dolary" rymują się do "Parrish", co się ostatnio pojawia, to lepiej się prezentuje. Ostatnie numery EPMD robiły apetyt na kolejną produkcję, a ostatnia płyta zatytułowana "We Mean Bussines" (z 2008 roku) do dziś powraca do słuchawek i głośników fanów.

Coraz częściej mówi się o projekcie zatytułowanym "There's No Business Like Showbusiness", a tymczasem sermon atakuje również solowo. A dokładnie w towarzystwie reprezentującego The Lox i Yonkers Sheek Louncha.