SecretRank

SecretRank

video
dodano: 2019-04-30 00:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

chillwagon - góra trupów

chillwagon nie zwalnia tempa i atakuje kolejnym klipem. Przypomnijmy, że Borixon, ZetHa i Qry wystąpią dla Was na oficjalnym afterparty po gali Popkillery 2019 - bilety na to wydarzenie znajdziecie na Ticketos.pl.

dodano: 2017-02-21 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Podobnie jak w poprzedniej edycji postanowiliśmy wykorzystać nasze młodowilcze Cyphery także jako miejsce, w którym moglibyśmy wyrożnić wybrane najciekawsze nowe twarze wśród polskich producentów. Rok temu bity do Cypherów dostarczyli nam Lanek, Nerwus oraz Trepson, w tym roku autorów podkładów ujawniać będziemy Wam stopniowo (podobnie jak skład Wilków).

Wczoraj usłyszeliście Cypher #1, do którego pełen energii bit wyprodukował SecretRank z Kielc, członek ekipy VLB, mający na koncie współpracę z Borixonem, SB Maffiją, Deysem czy sporym gronem uczestników naszych ostatnich wilczych edycji - Żabsonem, Guziorem, Ad.M.ą, ReTo czy Lehem. Z tej okazji dołączamy również rozmowę z Secretem w ramach naszego producenckiego cyklu 'Tak to się robi'.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-20 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Tegoroczna akcja Młodych Wilków nabiera rozpędu. Znacie już pełen skład, odpaliliśmy tracklistę i preorder całej płyty, zobaczyliście też 1 część Roundtable. Teraz pora na Cyphery! Tym razem zrealizowane w stołecznym klubie niePowiem i podobnie jak rok temu osadzone na bitach najciekawszych młodych producentów - w #1 na podkładzie od SecretRanka pojawiło się trio The Blu Mantic, Emes Milligan i ReTo. Na gramofonach wsparł ich za to DJ Hubson.

Składy kolejnych Cypherów (wraz z autorami bitów) poznacie na dniach. A póki co... to jest Cypher!