Rymcerze

Rymcerze

video
dodano: 2017-12-07 18:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po odwiedzeniu kilkuset szkół z profilaktyczną akcją "Nie zmarnuj swojego życia" Rymcerze zadebiutowali legalnym albumem, wskakując na 4 miejsce OLiS. Z nami porozmawiali o współpracy z multiplatynowymi gwiazdami z P.O.D. i planie zdjęciowym w Nowym Jorku, czy o tym, jak udało im się zwerbować na ambasadorów akcji takie osoby jak Jerzy Dudek czy Tomasz Adamek. Przed naszą kamerą zdradzili także nie lada wieści - na horyzoncie już kolejne bombowe kooperacje i wspólne numery z legendarnym Layzie Bone'em z Bone Thugs-N-Harmony oraz młodą brytyjską gwiazdą, raperką Lady Leshurr, która już w sobotę wystąpi na Śląskim Rap Festivalu! A to nie wszystko, jak mówią nam Rymcerze - "mamy już także kontakt z Cypress Hill i Wu-Tangiem"...

dodano: 2017-12-07 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatni piątek listopada był naprawdę mocnym dniem dla hip-hopowych premier. Widać to także w notowaniu OLiS - spośród 4 pierwszych pozycji aż 3 zajęli raperzy, za to w siódemce załapał się jeszcze 4 hip-hopowy krążek!

kategorie: News
dodano: 2017-12-03 16:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

"Macie szansę zmienić swoje życie"tymi słowami Jerzy Dudek, legendarny bramkarz, zachęca młodych ludzi do walki o swoje marzenia i do rozwijania swoich pasji. Dudek został ambasadorem projektu profilaktycznego prowadzonego przez Rymcerzy.

Były bramkarz m.in. Realu Madryt i Liverpool FC został twarzą projektu „Nie zmarnuj swojego życia”, obok aktora Marcina Kwaśnego i  amerykańskiego wokalisty zespołu „P.O.D.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-11-12 16:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Sonny z zespołu P.O.D. pierwszym ambasadorem projektu "Nie zmarnuj swojego życia"

Pierwszą twarzą promującą międzynarodowy projekt profilaktyczny Rymcerzy został wokalista P.O.D.. Od 2013 raperzy dotarli do 260 000 uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych. Kolejnych ambasadorów poznamy w najbliższych dniach.

kategorie:
dodano: 2017-10-30 20:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album składa się z 14 utworów. Inspiracją do napisania piosenek były historie opowiedziane przez uczniów podczas działalności projektu w szkołach.

video
dodano: 2017-10-30 20:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal jest już w sieci. Autorzy hitów „Alive” i „Youth of the nation” pojawili się gościnnie w utworze „Więcej miłości”. Piosenka z udziałem P.O.D. promuje nadchodzący album Rymcerzy pt. „Nie zmarnuj swojego życia”, który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2017-10-25 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zgodnie z zapowiedzią Rymcerze ujawnili kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie „Nie zmarnuj swojego życia”. W utworze „Więcej miłości” pojawi się zespół „P.O.D.”. Autorzy hitów „Alive”, „Youth of the nation” mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-22 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, Dj Yonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Sprawdźcie jak wyglądały prace nad teledyskiem!

Tagi:
video
dodano: 2017-10-16 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, Dj Yonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Klip zapowiada album Rymcerzy, który ukaże się w sklepach muzycznych 17 listopada. Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Od 2013 roku Bęsiu i DjYonas poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.