Proximite

Proximite

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-03-12 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Proximite (Małpa i Jinx) i Night Marks Electric Trio prezentują autorską interpretację utworu "Armagedon" z kultowego debiutanckiego albumu Molesty. Powyższy rework powstał specjalnie z okazji coverowego koncertu płyty "Skandal", który odbył się 12 lipca 2014 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie - w ramach pierwszej odsłony The Wall Warsaw Hip-Hop Festival! Oprócz powyższego singla swoje autorskie interpretacje pozostałych klasyków ze "Skandalu" na scenie The Wall Festival zaprezentowali także: 2cztery7, Pono, Mor W.A., Kosi, Łysol, Ero, Eldo, Siwers, Hades, Diox, Pyskaty, PeeRZeT, W.E.N.A., Numer Raz i Rasmentalism.

video
dodano: 2013-12-23 16:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wielu pewnie nie pamięta, ale przed "Kilkoma Numerami O Czymś" to Jinx był tą połówką Proximite, która skupiała większą uwagę, począwszy od klasycznego numeru z Jimsonem z płyty producenckiej Puzzla. Potem sytuacja zmieniła się diametralnie, poza paroma zwrotkami Jinxa ciężko było usłyszeć a na wspólną płytę z Małpą czekamy od kilku lat. Czyżby solowy numer na bicie The Returners był zapowiedzią, że całe Proximite też niedługo uderzy?

wydarzenie
dodano: 2012-11-15 19:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Pamiętasz jeszcze zeszłoroczne II Urodziny Aptaun? Szampańska zabawa w doborowym towarzystwie, wyciskające ostatnie poty i rujnujące gardła koncerty naszych artystów oraz maaasa pozytywnej energii! Tak, tym razem również nie możesz tego przegapić!