PROSTO FESTXVAL

PROSTO FESTXVAL

video
dodano: 2015-05-06 19:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po majówkowej przerwie mamy dla Was suplement do naszego tygodnia z Prosto Label. Dziś zaczynamy od videorelacji ukazującej, co działo się w trakcie FestXValu na Torwarze, ale przed nami jeszcze 3 wyjątkowo ciekawe materiały video, które dostaniecie w najbliższych dniach.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-04-21 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Drugi dzień Prosto FestXValu to porcja sentymentu - klasyczne nagrania od Zipery, Wychowanych na Błędach czy Hemp Gru a także obfity w numery WWO koncert Sokoła i Marysi. Ale nie tylko, usłyszeliśmy również kilka nowych twarzy z katalogu wytwórni...

video
dodano: 2015-04-15 21:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W miniony weekend miał miejsce PROSTO FESTXVAL, na którym oczywiście zawitaliśmy z kamerami. Powoli montujemy zebrany tam materiał, wśród którego znajdziecie i fragmenty występów i całościową relację i krótkie wywiady z artystami. Dziś zaczynamy od fragmentów koncertów - "Wstawaj" od PMM, "JBMNT Remix" od SB Maffiji oraz zakończenie koncertu headlinera pierwszego dnia, KęKę, czyli "Wyjebane (tak mocno)" oraz zwrotka z "Prosto z frontu" Młodych Wilków, po których odebrał Złotą Płytę za "Takie rzeczy".

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video live
dodano: 2015-04-10 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wystartował dwudniowy festiwal Prosto, mający uczcić 15-lecie warszawskiej wytwórni. My oczywiście jesteśmy tam z kamerą, jednak jeżeli nie macie jak dotrzeć na stołeczny Torwar to Prosto uruchomiło live-stream, w ramach którego obejrzeć możecie przebieg eventu. Znajdziecie go poniżej.

wydarzenie
dodano: 2015-04-03 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do grona artystów, którzy razem z Prosto będą świętować jubileusz XV lecia działalności dołączył Quebonafide, który swoim występem otworzy Prosto FestXVal 10 kwietnia! Informujemy, że ostatnie bilety wciąż dostępne są na ebilet.pl oraz we wszystkich salonach Empik na terenie kraju. Do wydarzenia został już tylko tydzień!

wydarzenie
dodano: 2015-03-04 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Do grona gości specjalnych Prosto FestXValu dołączyli od lat zaprzyjaźnieni z Prosto artyści: JWP/BC oraz WNB! Eros, Kosi, Łysol i Siwers wystąpią na scenie pierwszego dnia FestXValu – 10 kwietnia. Drugi dzień imprezy to okazja, żeby zobaczyć wyjątkowy, pierwszy po 12 latach występ białostockiej ekipy Wychowani Na Błędach w składzie: Lukasyno i Olsen.

wydarzenie
dodano: 2015-01-28 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już od dzisiaj za pośrednictwem ebilet.pl dostępne są karnety na PROSTO FESTXAL, który odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia na warszawskim Torwarze. W sprzedaży pojawiła się pierwsza pula karnetów dwudniowych za 79 zł.