Produkt47

Produkt47

recenzja
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2022-06-14 19:04 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 0)

Po serii mixtape'ów i albumie supergrupy OIO wydanych w zeszłym roku Oskar z Lubina wypuszcza kolejny pełnoprawny longplay, który zadebiutował na 3 miejscu światowego notowania premier Spotify. Pewnie można by zaproponować siedem, ale my nasze wnioski z odsłuchu zamknęliśmy w czterech akapitach. Sprawdźcie co wypływa z aż 17 pozycji, które w sumie trwają 47 minut i 47 sekund!

Tagi:
video
dodano: 2022-06-08 18:57 przez: Redakcja (komentarze: 2)

To już ostatni przedpremierowy singiel z nadchodzącego albumu “PRODUKT47”. Po trzech solowych strzałach OKI prezentuje dziś efekt kooperacji z Young Igim i Soblem. “Dzielny Pacjent” to pełen medyczno-farmakologicznych metafor trapowy banger wyprodukowany przez Sekko. Za klip do utworu odpowiada H D S C V M.

dodano: 2022-06-03 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

OKI uderza z klasycznym dla rapu tryptykiem. Zawarte w tytule “Pieniądze, Dziewczyny, Zwrotki” to follow-up do wielu hiphopowych evergreenów, a co bardziej uważni słuchacze polskiego rapu bez problemu skojarzą go chociażby z “Ciuchami, kobietami…” (i hajsem) z repertuaru Quebonafide. OKI ugryzł jednak ten temat z
własnej osobistej perspektywy.

dodano: 2022-04-12 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

W opozycji do wielu innych artystów jak ognia unikających bycia porównywanym do produktu OKI zupełnie nie boi się tej etykietki. Wręcz przeciwnie - znany z artystycznej przekory twórca nazwał swoje najnowsze dzieło “Produkt47”, a na niedzielnym spotkaniu z fanami w stołecznym eSpocie wystąpił właśnie w roli modelowego produktu.

Tagi: