Potwierdzone Info

Potwierdzone Info

dodano: 2013-10-25 20:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Kolejne video promujące wspólny album Tedego, Dioxa i Sir Micha nakręcone zostało do numeru "Mefedron". Jak podoba Wam się wspólny projekt tej trójki? Nasza recenzja niebawem. Potwierdzone info.

video
dodano: 2013-10-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wspólny album Tedego, Dioxa i Sir Micha trafia dziś na sklepowe półki i z tej okazji otrzymujemy trzeci teledysk promujący wydawnictwo. Poniżej video do życiówkowego numeru "KiedyGietySą" oraz odsłuch całej płyty.

wydarzenie
dodano: 2013-10-10 22:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W najbliższy poniedziałek (14.10) nowy album Potwierdzonego Info "Przypadek? #niesondze" trafi na sklepowe półki. Będzie też można kupić jego wersję cyfrową na Prosto.pl albo w iTunes oraz odsłuchać na kanale ProstoTV na YouTube. Jednak już od piątku (11.10) przedpremierowo będzie można posłuchać płyty w serwisie Dezeer. Ci, którzy nie zdążyli zamówić preordera z autografami raperów, będą mieli okazję to nadrobić. Płyty będą w piątek dostępne w Warszawie w Prosto Shopie na Lewickiej oraz w sklepie PLNY Stolica na Chmielnej, a podpisy Dioxa, Tede i Sir Micha będzie można zdobyć na stacjach Warszawskiego Metra, w drodze na release party albumu.

dodano: 2013-08-13 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Przed momentem organizatorzy poinformowali o małej zmianie planów. Z przyczyn od nich niezależnych na tegorocznej edycji Original Source Up To Date Festival niestety nie wystąpi R.A. The Rugged Man, który miał być czołową gwiazdą tegoż festiwalu. Organizatorzy jednak postarali się i w ramach rekompensaty do line up'u dołączają: skład Potwierdzone Info, czyli duet Tede/Diox oraz... legendarny zespół Das EFX!