Original Source Up To Date Festival

Original Source Up To Date Festival

kategorie: News, Video, Patronaty
dodano: 2014-09-11 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

2014 rok przynosi piątą edycję białostockiego festiwalu Original Source Up To Date, który zasłynął przede wszystkim przewrotnym podejściem do budowy line – upu oraz nieoczywistej promocji. Dziś przedstawiamy Wam kolejny film promocyjny pt. „Miłość do Muzyki”, ale nasze intencje lekko się różnią od dotychczasowych.

video
dodano: 2014-08-20 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Drżyjcie blogerki! Cinek powraca, bo postanowił pokazać jak się „robi robote”. Własna firma, dotacje, testy produktów. Na pierwszy ogień idą nierutynowe żele Original Source. Mycie „golfiny”, strzelanie z procy, żelowe graffiti.  Wszystko w wyjątkowym stylu Cinka. Za kamerą oczywiście Damianek, czyli „Kto dobry Gracz ten wie, kto lamus ten nie Productions”. Dodamy, że nie jest to jedyny film promocyjny, jaki ujrzy światło dzienne w tym roku. Trzeba powiedzieć, że bardzo humorystyczne, zdystansowane i zarazem pomysłowe podejście organizatorów do promocji Original Source Up To Date Festivalu, który w dniach 19-20 września odbędzie się w Białymstoku. Cinka i jego monolog znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-07-30 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Do piątej edycji festiwalu zostały dwa miesiące, co oznacza, że to najwyższy czas, aby przedstawić Wam pełny line – up. Stawiamy kropkę nad i, ale zastrzegamy sobie prawo do niespodzianek, które są naszą specjalnością. Nasza stale zwiększająca się publiczność już wie, że Original Source Up To Date Festival to nie tylko program muzyczny, a także specyficzne podejście do wizualnego aspekty imprezy oraz jej promocji. Takie coś możliwe jest tylko w Białymstoku, dlatego zapisujcie sobie w kalendarzu datę 19 i 20 września 2014. Oatatnią porcję artystów, podział na poszczególne sceny i informacje o biletach znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-06-30 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Jesteśmy na półmetku ogłoszeń artystów tegorocznego festiwalu Original Source Up To Date. W Białymstoku tworzymy festiwal o nieoczywistej formule: oddolnie, przekrojowo, inaczej. Przyświecającym nam celem jest dostarczenie najwyższej jakości wrażeń naszej rosnącej publiczności. Konsekwentnie pracujemy nie tylko nad wyróżniającym się line-upem, ale także nad szczegółami festiwalu, które tak wpływają na pozytywny odbiór naszych działań. Dziś ogłaszamy kolejnych artystów, którzy wystąpią w kompleksie powojskowych magazynów, na terenie Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa:

Jealous God Showcase: Silent Servant live \ Regis DJ set
O/V/R live (Regis & James Ruskin)
Broken English Club (Oliver Ho)
Demigodz 
UZ 
Stray

Szczegóły odnośnie zakupu biletów znajdziecie w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2014-05-10 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Przed Wami pierwsze oficjalne informacje dotyczące nierutynowego festiwalu Original Source Up To Date a.d. 2014. "Już piąty rok z rzędu oddajemy się pasji kreowania jedynego tego typu wydarzenia w Polsce. Nasz na wskroś białostocki festiwal muzyki i sztuk wizualnych odbywa się zawsze we wrześniu" - piszą organizatorzy. Zapraszamy zatem tradycyjnie w jego trzeci weekend: 19-20.09.2014!

dodano: 2013-08-13 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Przed momentem organizatorzy poinformowali o małej zmianie planów. Z przyczyn od nich niezależnych na tegorocznej edycji Original Source Up To Date Festival niestety nie wystąpi R.A. The Rugged Man, który miał być czołową gwiazdą tegoż festiwalu. Organizatorzy jednak postarali się i w ramach rekompensaty do line up'u dołączają: skład Potwierdzone Info, czyli duet Tede/Diox oraz... legendarny zespół Das EFX!

dodano: 2013-08-01 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Przed Wami ostatnie już ogłoszenie artystów festiwalu Original Source Up To Date w Białymstoku. W tym roku spotykamy się już po raz czwarty, w dniach 20-21 września na terenie powojskowych magazynów przy ulicy Węglowej.
OSUTD Festival stanowi platformę, na której muzyka spotyka się z dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi i nieprzewidywalnymi pomysłami. Poza przekornym podejściem do budowy corocznego line-upu, festiwal wyróżnia się sposobem, w jaki jest aranżowany wizualnie oraz promowany, z naciskiem na filmy promocyjne. Zachłanni na rzeczywistość hołubimy nowe, nieznane lub nierozpoznane jeszcze, świeże i nowoczesne. Jednocześnie dbamy o nazwiska znanych wykonawców z całego świata, dzięki którym spodziewamy się przyciągnąć również festiwalowiczów z całej Polski oraz sąsiednich krajów. Sceny parujące energią muzyczną oraz wystawy, instalacje, performansy audiowizualne… To tylko część naszego niecnego planu, w którym jesteście zapisani, nawet jeżeli jeszcze o tym nie wiecie. Dla przypomnienia, w tym roku w Białymstoku pojawią się tacy artyści jak: CULPRATE FEAT. MAKSIM, MILES LIVE, MILTON BRADLEY LIVE, ZEUS, RROSE LIVE, SCION (SUBSTANCE & VAINQUEUR) LIVE, DJ KROME & MR TIME, MOLESTA EWENEMENT, EPROM LIVE, ISTARI LASTERFAHRER LIVE, DR OVERSODE LIVE, SZTIGAR BONKO, TR- 101 LIVE, BISZ- BOK LIVE BAND, KODEK LIVE, MIEUX LIVE. Gotowi? To jedziemy!...
kategorie: Elektronika, Festiwale, News
dodano: 2013-07-15 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Oto ogłoszenie artystów tegorocznego Ambient Parku, czyli eventu bez którego sierpień w Białymstoku już nie byłby taki sam... Panuje dosyć powszechne przekonanie, że przyroda i muzyka to odrębne światy, których sąsiedztwo żadnej ze stron nie wychodzi na zdrowie. My udowadniamy, że jest zupełnie odwrotnie. Przynajmniej raz w roku wprowadzamy muzykę w parkowe przestrzenie Białegostoku. Tradycyjnie zapraszamy na Ambient Park, czyli muzyczne rozkosze w zielonym sercu miasta, będące jednocześnie widowiskowym przedsmakiem festiwalu Original Source Up To Date. Już, 15 sierpnia wypełnimy Planty dźwiękiem. Ambient rozleje się po parkowych alejach i Waszych głowach, rozbudzi wyobraźnię, przetka uszy i płuca. Przygotujcie się również na całą masę wrażeń pozamuzycznych, których dostarczą instalacje, niekonwencjonalna scenografia i iluminacja otoczenia głównej sceny na Plantach. 

dodano: 2013-07-08 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Na czym polega festiwal Original Source Up To Date? Nasz festiwal jest po prostu inny od wszystkich polskich imprez muzycznych. Łączymy ambitną muzykę z innymi formami sztuki, nie zostając obojętnymi na dobre zajawki i publikę, która jest tutaj najważniejsza.  To dzięki Wam wiemy, że to co robimy ma sens- co roku nasz apetyt rośnie, dlatego w tym roku jesteśmy przygotowani na kolejny skok w dal. Nie tylko frekwencją nasza publika daje nam do zrozumienia, że jest dobrze. Za sprawą plebiscytu MUNOLUDY 2012, festiwal Original Source Up To Date wskoczył do ścisłej czołówki najlepszych eventów muzycznych 2012 roku, wyprzedzając takie imprezy jak Open'er czy Tauron Nowa Muzyka." - piszą organizatorzy. Dla przypomnienia, w tym roku w Białymstoku pojawią się tacy artyści jak: CULPRATE FEAT. MAKSIM, MILES LIVE, MILTON BRADLEY LIVE, ZEUS, RROSE LIVE, SCION (SUBSTANCE & VAINQUEUR) LIVE, DJ KROME & MR TIME, MOLESTA EWENEMENT, EPROM LIVE, ISTARI LASTERFAHRER LIVE, DR OVERSODE LIVE, SZTIGAR BONKO, TR- 101 LIVE, BISZ- BOK LIVE BAND, KODEK LIVE, MIEUX LIVE. Dzisiaj mamy zaszczyt przedstawić Wam kolejnych artystów, którzy w tym roku rozgrzeją festiwalowe sceny:

dodano: 2013-06-13 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Jeśli szukasz dobrego klimatu to wystarczy, że 20 i 21 września pojawisz się w Białymstoku na Original Source Up To Date, by wziąć udział w jedynym z najlepszych festiwali muzycznych w Polsce. Jak co roku, nie zabraknie ambitnego brzmienia różnych gatunków elektroniki i hip-hopu, oraz spektakularnych scenografii i aranżacji wnętrz. Uważaj, bo dobry białostocki klimat uzależnia! Wiadomo już, że na białostockiej scenie zagrają takie tuzy jak: RROSE LIVE, EPROM LIVE, SCION (Substance & Vainqueur) LIVE, CULPRATE feat. MAKSIM, DJ OVERDOSE LIVE, MOLESTA, MILES LIVE, ZEUS, MILTON BRADLEY LIVE, SZTIGAR BONKO, ISTARI LASTEFAHRER oraz DJ KROME & MR TIME.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła w Białymstoku, w industrialnej przestrzeni magazynów powojskowych, tysiące fanów muzyki elektronicznej, hip-hopu oraz sztuk wizualnych. Przygotowania do czwartej edycji trwają, a organizatorzy dawkują emocje i stopniowo zdradzają line-up festiwalu. Dziś kolejna odsłona line-upu, który znajdziecie w rozwinięciu wraz z informacjami, gdzie można nabyć bilety.

dodano: 2013-05-08 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy drugie z ogłoszeń artystów, którzy wystąpią podczas Original Source Up To Date Festival w Białymstoku w dniach 20-21 września 2013 roku. Artyści, których występ jest potwierdzony podczas festiwalu to Zeus, Milton Bradley, Miles, Culprate feat. Maksim. W rozwinięciu newsa znajdziecie krótkie sylwetki wykonawców, a także informacje gdzie można dostać bilety na festiwal.