Polish Hip Hop Festival

Polish Hip Hop Festival

wydarzenie
dodano: 2019-07-26 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Do festiwalu został tylko tydzień, więc spieszymy z kolejną bardzo ważną wiadomością. Niedawno informowaliśmy, że zamknął się tegoroczny line-up Polish Hip-Hop Festival. Teraz nadszedł odpowiedni moment, aby przedstawić rozpiskę godzinową.

dodano: 2019-07-17 09:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Do siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało niewiele ponad dwa tygodnie. Największa impreza hip-hopowa w Polsce odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na płockiej plaży nad Wisłą. Mamy dla Was kilka informacji, które przedstawią tegoroczną edycję w pigułce.

dodano: 2018-07-15 12:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Płocki Polish Hip Hop Festival zaiste zapowiada się na hip-hopowe święto, jakiego świat nie widział. Po ośmiu odsłonach niesamowitego line-upu, zawierających takie ksywy jak Ten Typ Mes, O.S.T.R., Quebonafide, Włodi czy Rasmentalism (nie wspominając już o zagranicznych gościach: duecie Alltta i Young Slashu) - czas na odsłonę dziewiątą, nie mniej grubą! Obsadę płockiej imprezy zasilają: Pezet i Małolat, Donguralesko, Kali, PlanBe, Kamil Pivot, Zero, Zeamsone, Sarcast, Gverilla oraz Łagu i Skip!

wydarzenie
dodano: 2017-08-15 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dokładnie tydzień temu zakończyła się piąta edycja płockiego Polish Hip-Hop Festivalu. Piąta i ponownie rekordowa, znów podnosząca poprzeczkę organizacyjną. 50(!) artystów, przelot od legend polskiego rapu po najgorętsze nowe twarze, perfekcyjna sceneria nadwiślańskiej plaży i robiąca wrażenie liczba 13 000 widzów. Pięknie widzieć z jakim profesjonalizmem i zaangażowaniem do tematu podchodzą organizatorzy i jak z roku na rok PLHHF rośnie w siłę jak na drożdżach.

Pewne jest jedno - za rok ciężko będzie to przebić, ale jeszcze pewniejsze jest to, że na bank nikt nie osiądzie na laurach więc śmiało można rezerwować sobie wakacyjny weekend 2018. A póki co - sprawdźcie jak wyglądał tegoroczny festiwal w obiektywie naszych fotografów oraz jak wyglądały spontaniczne i niezapowiadane wykonania "Dla nas" oraz Cyphera #3 Młodych Wilków! Czekajcie też na nasze videowywiady z Płocka, bo udało się ich trochę przygotować...

dodano: 2016-08-16 18:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Z Onyxem zaczęła się moja rapowa historia i z Onyxem splecie się, jeśli nie jej zakończenie, to z pewnością kolejny przełomowy moment" - mówił Bisz przed występem na Polish Hip-Hop TV Festivalu (gdzie grał m.in. przed Onyxem), mając na myśli swój nadchodzący album. Czego możemy się po nim spodziewać? Jak życiowe zmiany odbiją się na twórczości? Jak słuchany za młody Onyx wpłynął na twórczość Bisza i co z muzyki nowojorskiego duetu najbardziej go inspirowało? Jak z perspektywy czasu patrzy na uderzenie hype'u po "Wilku Chodnikowym"? O tych i innych rzeczach w naszym wywiadzie!