Pawbeats Orchestra

Pawbeats Orchestra

wydarzenie
dodano: 2021-09-08 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W tę sobotę Pawbeats wraz ze swoim zespołem zagra premierowy koncert w Bydgoszczy, promujący materiał "NOCNA". Poza tym na scenie pojawi się wielu gości obecnych na krążku.

wydarzenie
dodano: 2019-11-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pawbeats Orchestra nie zwalnia tempa. Do grona artystów występujących na trasie koncertowej dołącza legendarny warszawski duet Pezet i Onar czyli Płomień 81. Ursynowska grupa wystąpi podczas najbliższych koncertów w Krakowie, Toruniu oraz Łodzi. Oprócz Onara i Pezeta na scenie z Pawbeatsem wystąpią między innymi Zeus, VNM, Natalia Grosiak, Marika, Bisz, Dorota Miśkiewicz, Grubson oraz ostatnio dołączył też Tymek.

dodano: 2016-02-29 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album “Orchestra” od dziś dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Z tej okazji na kanale StepRecordsTV pojawił się odsłuch najnowszego krążka Pawbeatsa. Na albumie znajdziemy 13 utworów, na których wśród gości pojawili się: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, KęKę, VNM, Kali, Tau, Dwa Sławy, Robert Cichy, Masia, Kartky, Sarcast oraz Mama Selita. Zestawienie ze sobą gości ze świata muzyki popularnej oraz alternatywnej z artystami wywodzącymi się z korzennego hip-hopu dało projekt ekletyczny na wielu płaszczyznach, gdzie wokale wraz z muzyką stanowią swoistą synergię. W projekcie muzycznym spory udział miały również Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova, dzięki którym możliwe stało się zrealizowanie całej wizji artystycznej. W najbliższy weekend natomiast odbedą się premierowe koncerty w Filharmonii Bydgoskiej. Bilety są cały czas dostępne.

kategorie: News, Patronaty
dodano: 2016-01-28 16:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album Pawbeatsa, który miał pierwotnie pojawić się w sklepach 19 lutego, zanotuje kilkudniowe opóźnienie i finalnie ukaże się 29 lutego. W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na swoim fanpage'u na FB, artysta wyjaśnia przyczyny zmiany terminu premiery i okoliczności z tym związanych.

video
kategorie: News, Video, Patronaty
dodano: 2016-01-25 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pawbeats udostępnia kolejną videorelację ukazującą jak wyglądają prace przy rejestracji instrumentarium. Artysta podzielił się ze słuchaczami krótką relacją z nagrań walrtoni. Muzyka, aranżacja i orkiestracja to dzieło Pawbeatsa, wykonanie należy do Janusza Staneckiego, Katarzyny Nawrockiej, Wojciecha Brylińskiego i Serhiy’a Matsenko - członków Orkiestry Opery Nova w Bydgoszczy. Niebawem kolejne materiały przybliżające powstanie nadchodzącego projektu.

wydarzenie
dodano: 2016-01-19 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ruszyła sprzedaż biletów na długo wyczekiwane koncerty symfoniczne PAWBEATS ORCHESTRA! Na stronie wydarzenia pojawił się już link do zakupu. Wśród gości między innymi Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, KęKę i VNM!

video
dodano: 2016-01-11 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do premiery albumu "Orchestra" pozostał ponad miesiąc, tymczasem Pawbeats udostępnia videorelację ukazującą jak wyglądają prace przy rejestracji instrumentarium. Artysta podzielił się ze słuchaczami krótką relacją z nagrań orkiestry smyczkowej. Muzyka, aranżacja i orkiestracja to dzieło Pawbeatsa, wykonanie należy do Orkiestry Opery Nova w Bydgoszczy. Niebawem kolejne materiały przybliżające powstanie nadchodzącego projektu. Album „Orchestra” w wersji Deluxe 2CD dostępny jest na www.preorder.pl. Premiera 19 lutego.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 09:20 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Po niewątpliwym sukcesie „Utopii”, która uzyskała status "złotej płyty", Pawbeats powraca z kolejnym albumem. Bydgoski producent tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku, integralnych części.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-11-26 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bydgoski producent spotkał się z dziennikarzami i słuchaczami w Warszawie na specjalnej, przedpremierowej konferencji prasowej, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi jego nadchodzącego albumu. Artysta zapowiedział tym samym premierę krążka „Pawbeats Orchestra”, który pojawi się 19 lutego 2016 nakładem Step Records. Podczas spotkania Pawbeats wyjaśnił m.in. ideę zorganizowanej przez niego akcji na Instagramie - spośród osób biorących udział w zabawie część znajdzie się na okładce albumu.