Pawbeats Orchestra - ruszyła sprzedaż biletów na koncerty symfoniczne

Miejsce: 

Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego, Szwalbego 6, Bydgoszcz

Data: 

2016-03-05 19:00 to 2016-03-06 19:00

Ruszyła sprzedaż biletów na długo wyczekiwane koncerty symfoniczne PAWBEATS ORCHESTRA! Na stronie wydarzenia pojawił się już link do zakupu. Wśród gości między innymi Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, KęKę i VNM!

5 i 6 marca w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej odbędą się dwa jednakowe koncerty promujące najnowszy album Pawbeats Orchestra. W towarzystwie Orkiestry Opery Nova z Bydgoszczy wystąpią: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, KęKę, VNM, Kali, Tau, Dwa Sławy, Robert Cichy, Masia, Kartky, Sarcast oraz Mama Selita. Za Orkiestracje utworów odpowiada Pawbeats wraz z światowej sławy kompozytorem i aranżerem Krzysztofem Herdzinem.

Każdy z koncertów zostanie podzielony na dwie części. Fani będą mogli usłyszeć utwory z Orchestry oraz wybrane numery z repertuaru gości, specjalnie zaaranżowane na tę okazję przez Pawbeatsa wraz z instrumentalistami.

Bilety będą dostępne w cenach 90, 120 i 150 zł w zależności od zajmowanego sektora. Dla najbardziej wymagających słuchaczy, organizatorzy przygotowali specjalną pulę biletów Meet&Greet w cenie 250 zł.

Do współpracy przy projekcie Pawbeats zaangażował orkiestrę symfoniczną, grono muzyków oraz instrumentalistów, sam – jako autor muzyki – będąc odpowiedzialnym za produkcję, aranżację, orkiestrację oraz zagranie poszczególnych partii instrumentów, dzięki czemu projekt Pawbeats Orchestra to niecodzienna fuzja hip-hopu, popu i muzyki klasycznej. Patronem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz. Za organizację koncertów odpowiada Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew.

Bilety: https://www.biletomat.pl/?q=PAWBEATS

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1070561889629179/

 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>