Nowy Kolor

Nowy Kolor

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2018-12-16 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na wczorajszym 20-leciu Asfalt Records (sprawdźcie naszą relację na instastory) nie brakowało odbieranych nagród - artyści hurtowo wręcz otrzymywali Złote i Platynowe Płyty, co w piękny sposób wieńczyło jubileusz warszawskiego labelu. O.S.T.R. i Taco przyzwyczaić mogli się już do podobnych wyróżnień, których progi przekraczają regularnie, natomiast Otsochodzi po raz pierwszy odebrał nagrodę za sprzedaż... i od razu była to Platyna!

wydarzenie
dodano: 2018-03-15 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po miesiącu trasy promującej "Nowy Kolor" Otsochodzi dotarł wreszcie do rodzinnej Warszawy - prezentowaliśmy Wam już video, teraz pora na fotorelację z wyprzedanego koncertu w klubie Jasna 1!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video live
dodano: 2018-03-04 13:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po miesiącu trasy promującej "Nowy Kolor" Otsochodzi dotarł wreszcie do rodzinnej Warszawy - sprawdźcie jak wypadł największy hit Otso "Nie, nie" wykonany na wyprzedanym show w stołecznym klubie Jasna 1!

video
dodano: 2017-12-14 18:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Śląski Rap Festival przyniósł nam także wyjątkowe wykonania live - nie udało się z "Hypebae", ale udało z "Nowym Kolorem" a Otsochodzi i Taco Hemingway złapali się na scenie ze swoim hitem po raz pierwszy. Sprawdźcie jak wyszło premierowe wykonanie tytułowego numeru z nowej płyty Młodego Jana!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-29 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy odsłuch kolejnego utworu z płyty "Nowy Kolor" Ostochodzi. Tym razem to track "Szary uśmiech". Za produkcję numeru odpowiada Jacon.

video
dodano: 2017-11-24 23:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

„Sam numer, jak i teledysk to nowa jakość. Natomiast klip był niemałym wyzwaniem. Wymagał podstawowej, ale jednak gry aktorskiej - materii do tej pory mi obcej. Kilkanaście godzin na planie dało w kość, ale było warto”, mówi Otsochodzi dzieląc się swoimi wrażeniami z planu zdjęciowego. Wideoklip przywodzi na myśl najlepsze gangsterskie kryminały. Długie ujęcia, kolorystyka oraz scenariusz, za którym stoi Filip Bartczak sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku aż do ostatniej klatki.

video
dodano: 2017-11-15 12:02 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Premiera albumu "Nowy Kolor" coraz bliżej. Z racji tego, dziś dostajemy kolejny klip, który promuje tę płytę. "Nie, nie" to utwór utrzymany we współczesnych trendach rapowych, który ma bujać i banglać na koncertach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 20:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Wytwórnia Asfalt Records wypuściła dziś kolejny singiel z albumu "Nowy Kolor" (ujętego w naszym rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać). "Nienawidzą" z gościnnym udziałem Włodiego, jest to niewątpliwie singiel w zupełnie innej stylistyce niż chociażby tytułowy "Nowy kolor", w którym udzielił się Taco Hemingway, inny z reprezentantów tej kultowej wytwórni.

kategorie:
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

kategorie:
dodano: 2017-10-24 18:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Złapałem się na tym wychodząc - jak każdego dnia - z domu. Kiedy o godzinie 9:00, potrzebujesz jak niczego innego energii i motywacji do działania... Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w tym momencie uświadamiam sobie, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem. Chce szybszego tempa, pozytywnych emocji. Dlatego powstał "Nowy Kolor". Zabawa konwencją, odejście od ciężkiego stylu - pozostając przy tym nadal starym Jankiem."

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-24 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Album Otsochodzi “Nowy Kolor” ukaże się nakładem Asfalt Records 24 listopada. Długo oczekiwana przedsprzedaż rusza dziś w sklepie www.asfaltshop.pl.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-10 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Wczorajszy singiel Otsochodzi z Taco Hemingwayem był ogromnym zaskoczeniem - po pierwsze z uwagi na wielobarwny klip, a po drugie przede wszystkim z uwagi na całkowitą zmianę stylistyki muzycznej Młodego Jana, któremu bliżej tu już nie do Joeya Bada$$a a do Lil Uzi Verta. Jak można było się spodziewać "Nowy Kolor" wywołał masę kontrowersji a co na ten temat ma do powiedzenia sam Otsochodzi?