Otsochodzi feat. Pezet "Aha" - teledysk

video
dodano: 2017-11-24 23:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

„Sam numer, jak i teledysk to nowa jakość. Natomiast klip był niemałym wyzwaniem. Wymagał podstawowej, ale jednak gry aktorskiej - materii do tej pory mi obcej. Kilkanaście godzin na planie dało w kość, ale było warto”, mówi Otsochodzi dzieląc się swoimi wrażeniami z planu zdjęciowego. Wideoklip przywodzi na myśl najlepsze gangsterskie kryminały. Długie ujęcia, kolorystyka oraz scenariusz, za którym stoi Filip Bartczak sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku aż do ostatniej klatki.

Gościnnie w numerze „Aha” rapuje Pezet, który pytany o kooperację z młodym raperem nie kryje zadowolenia. „Od razu zgodziłem się na współpracę z Otsochodzi. Z wielu względów. Po pierwsze bardzo szanuję tego artystę, po drugie jest jednym z niewielu raperów z nowej gwardii, którego śledzę. Gość fenomenalnie odnajduje się w nowej, jak i starej szkole rapu” - mówi doceniając umiejętności Otsochodzi. Jednak nagranie wspólnego utworu nawet dla tak doświadczonego rapera jak Pezet było pewną próbą sił. „Dla mnie numer „Aha” był wyzwaniem! Ja raczej nie funkcjonuję na co dzień na newschoolowych bitach, ale według mnie wyszedł nam sztosik!” - komentuje zadowolony z efektu końcowego Pezet.

reklama
Tak myslalem
Z tych wszystkich singli jdtnie ten mi sie podobal. Jano fatalnie sie rusza przed kamera :D
cojest?gonwno
bede mial zaraz cztery dychy i wiem ze nie mam na to kondychy, na kolana i do czestochowy jak nie masz, rymy czestochowskie za to masz masz, bedzie latwiej. turbo slabe to
polskirapfajny
spoko
Anonim
nigdy go nie słuchałem, słyszałem może 1 track jak jeszcze robił trueschool, podobno był w tym niezły, gość gada że chce robić coś innego, ściema. Po prostu przekalkulował że płyta mu słabo poszła, że klasyczne numery się już nie sprzedają i teraz nieudolnie kopiuje ameryczke dla hajsu i fejmu, nie wiem jak można takie coś szanować.
słuchacz starej daty
To nie są długie ujęcia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>