My Name Is My Name

My Name Is My Name

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-01-19 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 2)

Pusha T - Suicide (Ft. Ab Liva)

Przed Wami siódmy (!) klip promujący jeden z najlepszych krążków AD2013, "My Name Is My Name". Tym razem na warsztat poszedł numer pięć z tracklisty, czyli "Suicide" z gościnnym udziałem, kolegi z Re-Up Gangu, Ab-Livy. Bit do tego utworu stworzył Pharrell Williams.

video
dodano: 2013-11-14 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Pusha T - Hold On (Explicit) ft. Rick Ross

To już szósty klip, promujący znakomite "My Name Is My Name". Tym razem obraz powstał do utworu z Rick Rossem, "Hold On", wyprodukowanego przez duet Kanye West i Hudson Mohawke. Zapraszam do sprawdzenia.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-10-27 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

"My Name Is My Name" - płyta na którą czekałem najbardziej w tym roku. Dlaczego? Bo jestem fanem Clipse. Ba, "Hell Hath No Fury" to moja ulubiona płyta pierwszej dekady XXI w. w kategorii "amerykański rap". Nikt nie podszedł do Coke Rapu jak panowie Thornton a duszne, zimne produkcje oddawały idealnie klimat handlu koksem jaki rysowali Malice i Pusha T. Po tym jak twórca MNIMN dołączył do ekipy GOOD Music, trochę bałem się, że Kanye za bardzo będzie ingerował w jego płyty, spłycając jego twórczość. "Fear of God II: Let Us Pray" było całkiem fajną produkcją, ale pozostawiającą spory niedosyt z powodu jakości niektórych bitów. W tym roku ukazało się "Wrath of Caine", które miało być przystawką przed głównym daniem. Trzeba przyznać, że jak na prawdziwą przekąskę zaostrzała apetyt na najważniejsze danie jakim miało być "My Name Is My Name". Jak na razie mieliśmy okazje zapoznać się z połowy posiłku i ta połowa prezentowała się naprawdę pożywnie i sycąco. A jak z resztą? Jak wypadł cały obiad?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-10-27 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Przyznam się na samym początku: do tej płyty podchodziłem bez większych oczekiwań. Jakoś nigdy nie zdołałem zainteresować się twórczością braci z Virginii na tyle, by z wypiekami na twarzy śledzić każdy przeciek, każdą plotkę i informację dotyczącą ich nadchodzących materiałów i featuringów… Ale, ostatnimi miesiącami w co drugim newsie widząc info o ½ Clipse i oficjalnym debiucie w G.O.O.D. Music i nie mogąc odpędzić się już od myślą nie zmąconej twarzy Puszatego okolonej dziwacznymi warkoczykami – pomyślałem: czemu nie, sprawdzę. Poprzednie materiały brata No Malice’a szczególnie mnie jakoś nie powaliły, poziom kawałków wahał się od kiepskich (do dziś nie mogę zdzierżyć „Millions” z Tha Bawse) do całkiem niezłych („Raid” z Półdolarem i niedawno „zaobrączkowanym” Pharrellem – gratulacje, Skateboard P!). Teraz czas na kolejną próbę. Czy Pusha T, głosząc za Marlo z „The Wire”, iż jego imię to jego imię – dał radę, czy ten cały hype był mocno przesadzony? 

video
dodano: 2013-10-08 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Pusha T - Sweet Serenade (Explicit) ft. Chris Brown

Dlaczego: Mimo, że premiera debiutu Pushy "My Name Is My Name" wypada na dzień dzisiejszy, 8 października, to albumu można było już posłuchać przedpremierowo. Natomiast raper nie próżnuje i bardzo mocno promuje swoje dzieło. Przed Wami czwarty klip z tej płyty. "Sweet Serenade" to połączone siły Terrence'a i Chrisa Browna. Sam utwór jest po części wymierzony w ulubieńców Pushy, czyli Drake'a i Weezy'ego. Bit do kawałka wyprodukował duet Swizz Beatz i Kanye West.

video
dodano: 2013-10-04 20:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 6)

Pusha T Feat. Kendrick Lamar - Nosetalgia [Official Video]

Przed Wami trzeci klip promujący "My Name Is My Name". Tym razem swoje mikrofony krzyżuje dwóch, według mnie, najlepszych, mainstreamowych raperów. Kawałek na bicie Nottza, opowiada o wpływie kokainy na życie obu panów, z perspektywy handlarza i dzieciaka, który musiał oglądać swojego ojca staczającego się przez ten narkotyk. Mocna rzecz. Recenzja "MNIMN" juz niedługo.

video
dodano: 2013-09-28 13:30 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 2)

"But I'm king push, this king push
I rap nigga 'bout trap niggas
I don't sing hooks"

Przed Wami drugi klip promujący nadchodzące "My Name Is My Name". Na warsztat poszedł pierwszy kawałek z płyty pt. "King Push". Bit do tego numeru wyprodukował Joaquin Phoenix. Zapraszam do obejrzenia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-29 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów tego roku zaczyna coraz mocniej się materializować. Znamy datę premiery "My Name Is My Name" (8 października) a teraz dostajemy numer, który najprawdopodobniej jest pierwszym oficjalnym singlem. Na bicie Swizz Beatz, w refrenie Chris Brown, na zwrotkach rzecz jasna Pusha T. Jak wrażenia?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-08-23 13:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Pusha T ujawnił datę premiery swojego debiutanckiego albumu. "My Name Is My Name" pojawi się na półkach sklepowych 8 października. Raper z GOOD Music, który na scenie jest już od ponad 15 lat jest pewny sukcesu swojego pierwszego solowego long playa mianując go już "najlepszym wydawnictwem tego roku". Pusha uzasadnił to stwierdzenie pracą nad albumem z Kanye Westem, którego określa jako geniusza. "Bycie jego uczniem, bo nim właśnie się stałem, jest jak błogosławieństwo" powiedział niedawno w wywiadzie dla Esquire.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-15 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Na bicie stworzonym przez Westa i Million $ Mano, swoje wersy nawinęli Pusha T, 2 Chainz i Big Sean. Szkoda, że Terrance nie zdecydował się samemu udźwignąć tego minimalistycznego podkładu, przywodzącego mi na myśł, najcięższe momenty z "Hell Hath No Fury". Czy ostatecznie "My Name Is My Name" będzie konkretną pozycją, na jaką zasługuje Pusha? Dowiemy się tego 16 lipca.