Mick Boogie

Mick Boogie

dodano: 2015-07-10 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Here it is, the skies are clear, the grill is lit, that means it's time for Summertime 6deklaruje na wstępie Dayne Jordan, zgrabnie parafrazując rozpoczynające "Summertime", klasyczne wersy Fresh Prince'a aka Willa Smitha. To muzyka do fury jeśli ruszacie w trasę, albo idealny soundtrack do rozpalonego w ogródku grilla. Nasz niedawny artysta tygodnia DJ Jazzy Jeff wspólnie z wieloletnim kompanem DJ'em Mickiem Boogie przygotowali szóstą część uwielbianego przez fanów mixtape'u "Summertime".

Ponad godzina muzyki, przesympatyczna mieszanka rapowych brzmień, smakowitego r&b i funku spod ręki Jeffa i Micka to niekwestionowany strzał w dziesiątkę na upalne, letnie dni - a do tego całość ściągniecie za darmo!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-01-29 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Po premierze teledysku liczba osób czekających na nowy mixtape Slum Village wzrosła jeszcze bardziej i nie ma co się dziwić. Zespół, który w swojej historii tak często się przegrupowywał i zmieniał skład wydaje się być tak silny, jak nie był naprawdę od dawna. T3 jest jedynym członkiem z pierwotnego składu. Kuloodporny wielkolud, którego nie da się zniszczyć. Z pomocą przychodzą mu rodzony brat J Dilli - Illa J oraz doskonale znany z tworzonego z Black Milkiem producenckiego duetu B.R. Gunna - Young RJ, który na dodatek umie też rapować. To wszystko ładnie zaprezentowane przez DJ'a Mick Boogie. Na co czekacie? Nowy mixtape SV w rozwinięciu!

dodano: 2011-11-20 13:00 przez: KamykPL (komentarze: 1)
Rynek mixtape'owy nie wyglądałby tak samo, gdyby nie Mick Boogie. Kultura hip-hopowa byłaby dziś zupełnie inna, gdyby nie firma Adidas.

Oba podmioty połączyły siły, aby oddać hołd trzeciemu - zespołowi Run-D.M.C., który 25 lat temu nagrał numer "My Adidas".