Meyhem Lauren

Meyhem Lauren

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-06-01 20:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Ludzie lubiący trueschool nie przejdą (a przynajmniej nie powinni) obojętnie obok takiej premiery. Sączące się z głośników brudne brzmienie przesiąknięte klasyczną perkusją i samplami pomimo tego, że mamy 2014 rok brzmi tu naprawdę świetnie. Zatem jeśli chcielibyście przesłuchać 13 nowych tracków kultywujących złotą erę rapu nie traficie lepiej. Gospodarzy wspierają tu m.in. Action Bronson i Troy Ave.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-20 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Niemiecki raper Knighstalker po raz kolejny pokazuje, że jest otwarty na międzynarodowe kolaboracje. Po "Year of the Dragon" u polskiego producenta The One'a i remiksie "FlyPower", nadszedł czas na pełny projekt z kimś z poza swojego kraju. Jego nadchodzący album "The Last Line Of Defence" został nagrany wraz z pochodzącym z Kalifornii raperem o pseudonimie Apaulo Treed. Premiera tego wydawnictwa przewidywana jest na przełom bieżącego i przyszłego roku. Pierwszym singlem promującym ten materiał jest numer pt. "Tactical Strike Force", gdzie na featuringu udzielili się także dwaj raperzy rodem z NY, a mianowicie Meyhem Lauren oraz J-Love.

dodano: 2011-10-18 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
Rozchwytywany przez wielu ostatnimi czasy Action Bronson jeszcze w tym miesiącu przedstawi światu swój kolejny projekt. Pochodzącego z Queens rapera pod swoje skrzydła wziął sam Statik Selektah.

Ich wspólny album pod nazwą "Well Done" pojawi się w sklepach dokładnie 22-ego listopada. Zostanie on wydany nakładem wytwórni DCide Records.