J-Love

J-Love

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-11-19 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Dzisiejszy Drive By zaczniemy od stolicy drive-by'ów czyli LA. Pierwszy strzał odda Schoolboy Q, którego numer przeznaczony na soundtrack nowego NBA Live właśnie trafił do sieci. Później nie mniej ciekawie. Nowy numer Add-2 i Khrysisa zapowiadający ich wspólny album w JAMLA Records. Następnie przenosiny na wschód, gdzie nowojorscy barbarzyńcy Sean Price i Lil Fame (w formie!) pojawiają się w numerze J-Love'a. Zupełnie z innej beczki (czy raczej komory) - Jimmy Page z nowym mash-upem w którym bawi się wokalami Notoriousa B.I.G. Na koniec gość, który rzadko zawodzi i zawsze ma w zanadrzu linijki, które skopią ci dupę - Crooked I. Ready to rumble?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-20 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Niemiecki raper Knighstalker po raz kolejny pokazuje, że jest otwarty na międzynarodowe kolaboracje. Po "Year of the Dragon" u polskiego producenta The One'a i remiksie "FlyPower", nadszedł czas na pełny projekt z kimś z poza swojego kraju. Jego nadchodzący album "The Last Line Of Defence" został nagrany wraz z pochodzącym z Kalifornii raperem o pseudonimie Apaulo Treed. Premiera tego wydawnictwa przewidywana jest na przełom bieżącego i przyszłego roku. Pierwszym singlem promującym ten materiał jest numer pt. "Tactical Strike Force", gdzie na featuringu udzielili się także dwaj raperzy rodem z NY, a mianowicie Meyhem Lauren oraz J-Love.

dodano: 2011-05-21 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


J-Love ft. Sean Price, Willie The Kid, LA The Darkman - Fuck That Man (2011)

Dlaczego: Na tym bicie Ayatollaha raczej nie było miejsca na liryczne wynurzenia. J-Love, Sean Price, Willie The Kid i LA The Darkman chcieli zrobić klasycznego, nowojorskiego rzeźnika. Wejście pana P z pewnością zapadnie w waszą pamięć. Moc!