Add-2

Add-2

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-04 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Add-2 & Khrysis - Death Of Chicago

W ostatnich kilku latach termin Chiraq, nawiązujący do niezmiernie wysokich wskaźników przemocy ulicznej w Chicago niestety wcale nie stracił na znaczeniu. Wydaje się, że z każdym miesiącem jest jeszcze gorzej, a nowa fala wątpliwej jakości gangsta-rapu z Windy City jedynie pogarsza sytuację... Sytuację, którą wychowany na chicagowskim Southside raper Add-2 określił już "śmiercią Chicago". I love Chicago, but I hate it... Same damn time - deklaruje Add-2 w początkowych sekundach "Death of Chicago", jednego z najważniejszych utworów jakie wyszły spod ręki reprezentującego wytwórnię 9th Wondera Jamla Records rapera w ostatnim czasie. Jeśli checie usłyszeć więcej takiego rapu, łapcie EPkę Add-2 i Khrysisa "Between Heaven & Hell".

Asked my cousin what he want from Santa on his wish list
He said to make it through summer and live to see Christmas...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-11 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W listopadzie 2010 roku napisałem artykuł "Add-2 - Przyszłość Chicago" w naszym cyklu "Świeża Krew". MC z Windy City był wtedy jeszcze stosunkowo mało znany, ale wykazywał już wszelkie cechy niezbędne do odniesienia sukcesu... Trzy lata i trzy projekty później, dokładnie na początku października 2013 r. Andre Daniels oficjalnie zasilił szeregi wytwórni 9th Wondera Jamla Records!

Na dobrą inaugurację nowego okresu w swojej karierze MC połączył siły z uznanym producentem Khrysisem (Khrysis on the boards with the heat! - musieliście to kiedyś słyszeć) i dostarczył nam nowiutką, 9-kawałkową EPkę "Between Heaven & Hell", którą możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-11-19 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Dzisiejszy Drive By zaczniemy od stolicy drive-by'ów czyli LA. Pierwszy strzał odda Schoolboy Q, którego numer przeznaczony na soundtrack nowego NBA Live właśnie trafił do sieci. Później nie mniej ciekawie. Nowy numer Add-2 i Khrysisa zapowiadający ich wspólny album w JAMLA Records. Następnie przenosiny na wschód, gdzie nowojorscy barbarzyńcy Sean Price i Lil Fame (w formie!) pojawiają się w numerze J-Love'a. Zupełnie z innej beczki (czy raczej komory) - Jimmy Page z nowym mash-upem w którym bawi się wokalami Notoriousa B.I.G. Na koniec gość, który rzadko zawodzi i zawsze ma w zanadrzu linijki, które skopią ci dupę - Crooked I. Ready to rumble?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-08-17 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Add-2 ft Wes Restless "Couples Therapy" Directed by Cam Be

Nie wiem czy słyszeliście ostatni darmowy album Add-2 "More Missed Calls", ale jeśli nie to szczerze polecam jak najszybciej nadrobić zaległości. Idealną zachętą może być ostatni teledysk promujący projekt, zrealizowany do kawałka "Couples Therapy", traktującego o trudnych aspektach relacji damsko-męskich. Ciepły, soulujący bit autorstwa Marcusa Banksa, oparty na pięknym samplu z Bobby'ego Womacka i energicznych bębnach i dwie zwrotki z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw. Brawo za pomysł, realizację i przesłanie. Jeśli wam siedzi taka odsłona rapu z Chicago to jeszcze raz - "More Missed Calls"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-06-16 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Add-2 "Leave A Message" Directed by Domi V

Macie coś do przekazania Add-2? Bo on z pewnością ma kilka spraw, którymi chce się z wami podzielić... Wychowany w nękanym w ostatnim czasie wzmożoną falą przemocy Chicago raper po raz kolejny zwraca uwagę na problemy amerykańskiego społeczeństwa, wyrzucając wszelkie trafne obserwacje oraz osobiste przeżycia na klimatyczny, oparty na klawiszach podkład. Ostatni darmowy album Add-2 "More Missed Calls" do sprawdzenia tutaj.

Tagi:
dodano: 2013-04-30 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)

Stopniowo coraz bardziej rozpoznawalny i szanowany w środowisku Add-2 podzielił się ze światem nowiutkim albumem "More Missed Calls". Follow-upujące bardzo dobre "One Missed Call" z 2011 roku wydawnictwo zawiera 20 nowych utworów na oryginalnych bitach.

Za produkcję odpowiadają m.in. Khrysis, Thelonius Martin, Slot-A, Soulful i Navie D, a za mikrofonem chicagowskiego rapera wsparli Sean Boog, ANTHM, Wes Restless i Asia Monique. Odsłuch i download całości w rozwinięciu - gorąco polecam!

Tagi:
dodano: 2012-11-26 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

ADD-2 ft. Johndavid Provitt -- LOVE JONES (Officia

Reprezentujący chicagowskie Southside raper Add-2 to od paru lat jeden z moich faworytów jeśli chodzi o nowe pokolenie MC's zza oceanu. Na wiosnę tego roku światło dzienne ujrzał jego czwarty darmowy album o tytule "Save.Our.Souls" (recenzja). Widzieliśmy już dwa klipy promujące to świetne wydawnictwo - kontrowersyjne "Cotton Fields" i zabawne, energiczne "Bring Em Out". Teraz przyszła pora na spokojne, nastrojowe, jazzujące "Love Jones", swoisty tribute dla nakręconego w Windy City filmu o tym samym tytule. Na bicie Trebles & Blues, za saksofon odpowiada John David Provitt. I think I got a love jones...

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-04-10 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)
Po wielokrotnych zapowiedziach, występie na scenie z The Roots, zgarnięciu propsów od Commona i nagraniu kawałka z 9th Wonderem chicagowski MC Add-2 wreszcie zdecydował się na puszczenie w świat swojego najnowszego dzieła "Save.Our.Souls".

Pamiętam jak jeszcze w 2010 roku pisałem o Add-2 w cyklu "Świeża Krew", nazywając go "Przyszłością Chicago". Nie bez powodu też promowałem go na Popkillerze przy każdej możliwej okazji... Wszystko wskazuje na to, że czas Add-2 wreszcie nadchodzi a wydane 23 marca "S.O.S" powinno być przełomem w jego karierze. Czy rzeczywiście tak będzie a MC podołał zadaniu i sprostał ogromnym oczekiwaniom?