Jhalil Beats

Jhalil Beats

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-04-30 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Wczoraj pokazaliśmy wam solowe freestyle'owe wejścia wszystkich z tegorocznych Freshmanów. To jednak nie wszystko. Mamy dla was jeszcze Cyphery, których składy dobrano w odpowiedni sposób. Bit zapewnił Jhalil Beats, a za DJ'ką stanął DJ Drama. W pierwszym pojawili się Joey Bada$$, Action Bronson, Ab-Soul i Travi$ Scott. W drugim znaleźli się Kirko Bangz, Trinidad Jame$ i Schoolboy Q. W ostatnim Dizzy Wright, Logic i Angel Haze. Wszystko świetnie zrealizowane pod względem filmowym. Do zobaczenia w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-31 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Peedi Crakk to nieprzeciętnie ciekawa postać. Dla wielu będzie tylko tym gościem, który rzucił parę świetnych gościnnych zwrotek na płytach The Roots, ale byłby to duże spłycenie jego dorobku. Członek G-Unit Philly od wielu lat regularnie potwierdza, że jest świetnym nawijaczem, często wzbija się na prawdziwe wyżyny swoich możliwości, choć nadal nie udało mu się przebić do pierwszego rzędu. Może przybliży go do niego nadchodzący mixtape "CF5: The Cocaine Edition"?

Pierwszym singlem promującym ten materiał jest numer "This The Shit" z gościnnym udziałem Redmana. Bit wyprodukował rozchwytywany zewsząd Jhalil Beats. Efekt?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-07-15 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)


To, że "lilłejnowe" Young Money jest w tej chwili jedną z największych kopalni młodych talentów wiadomo w sumie od dawna, choć niektórzy nie chcą chyba tego widzieć. Potwierdzeniem może być Jae Millz - pochodzący z nowojorskiego Harlemu raper, który oprócz tego, że wypuszcza mixtape'y w ilościach hurtowych, pracuje nad pierwszym solowym krążkiem zatytułowanym "Nothing Is Promised". Ma on się ukazać w "drugiej połowie 2012". Tymczasem sprawdźcie wyprodukowany przez Jhalil Beats "It's You", który znajdzie się na mixtape'ie "Dead Presidents 2". Bardzo dobry numer.