Trinidad Jame$

Trinidad Jame$

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-08-18 12:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Opuszczenie wytwórni Def Jam nie zwalnia Trinidada Jamesa, a wręcz przeciwnie - wydaje się on być bardziej skoncentrowany na tym co robi niż kiedykolwiek wcześniej. Własnie otrzymujemy nowy numer "H.O.M.E. (Hating On Me)" nagrany z gościnnym udziałem iLoveMakonnen'a (kojarzonego z numeru "Tuesday" nagranego wraz z Drakiem). Za produkcję numeru odpowiedzialny jest Sonny Digital. Sprawdźcie nowy numer w oczekiwaniu na nowy album od Trinidada, którego premiera zapowiedziana jest w dniu jego urodzin, czyli 23 września.

dodano: 2013-05-03 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Zdaję sobie sprawę, że spośród wszystkich uczestników tegorocznej edycji Freshmanów Trinidad Jame$ jest prawdopodobnie najmniej lubianym u polskiego odbiorcy. Nie powiem, żebym tego nie rozumiał, bo u mnie działa to podobnie. Sukces "All Gold Everything" pozostaje dla mnie niezrozumiały, ale cóż... co kraj taki obyczaj. Jakby nie patrzeć ludzie kupili ten kawałek, XXL'owcy wybrali tego koleżkę, a jego album cieszy się sporym zainteresowaniem. W rozwinięciu znajdziecie remix stosunkowo nowego singla "Females Welcomed" w którym pojawia się bardzo adekwatnym w tym miejscu Juicy J. Jest w nim coś bardzo dobrego - aranżacja drugiej połowy numeru.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Nowe twarze
dodano: 2013-05-01 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Uzupełnieniem materiałów związanych z tegoroczną akcją XXL Freshmen, będzie Freshmen Roundtable - nietypowa forma wywiadu z dziesiątką uczestników akcji. Wszyscy zebrani w jednym miejscu, wymieniający myśli, żartujący i mówiący bardzo poważnie. Np. Trinidad Jame$ mówi o tym, że sukcesem będzie jak będą znajdować się sami na okładce XXLa, nie w grupie "klasowej". Schoolboy Q powie wam jaki rodzaj fanów lubi najbardziej, a zblazowany Action Bronson powie co jest najważniejsze w życiu i kto przynosi mięso do jaskini... Tak w telegraficznym skrócie. Całość w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-04-30 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Wczoraj pokazaliśmy wam solowe freestyle'owe wejścia wszystkich z tegorocznych Freshmanów. To jednak nie wszystko. Mamy dla was jeszcze Cyphery, których składy dobrano w odpowiedni sposób. Bit zapewnił Jhalil Beats, a za DJ'ką stanął DJ Drama. W pierwszym pojawili się Joey Bada$$, Action Bronson, Ab-Soul i Travi$ Scott. W drugim znaleźli się Kirko Bangz, Trinidad Jame$ i Schoolboy Q. W ostatnim Dizzy Wright, Logic i Angel Haze. Wszystko świetnie zrealizowane pod względem filmowym. Do zobaczenia w rozwinięciu.

dodano: 2013-04-29 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Tytuł na okładce tegorocznej edycji XXL Freshman Class głosi "Best Ever", ale na końcu dodaje znak zapytania. Co by miało rozstrzygnąć sprawę lepiej niż najprostsza hip-hopowa akcja - masz mikrofon, około minutę czasu, nawijasz acapella, przekonaj mnie, że jesteś gościem. Angel Haze, Action Bronson, Dizzy Wright, Joey Bada$$, Ab-Soul, Schoolboy Q, Trinidad Jame$, Logic, Travi$ Scott i Kirko Bangz zostali już poddani tej próbie. W rozwinięciu macie możliwość samodzielnie ocenić kto wyszedł z niej z podniesioną przyłbicą, a kto dostawił kolejne trzy znaki zapytania a propos swojej kandydatury do Freshmanów. Dajcie znać w komentarzach kto waszym zdaniem wypadł najlepiej, kto zaplusował itd.