Interscope

Interscope

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-27 13:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po podpisaniu kontraktu z Interscope, Rich The Kid wypuszcza dawno zapowiadany przez niego singiel "New Freezer", na którym udziela się Kendrick Lamar. Za produkcję odpowiada Ben Jayne. Kawałek w rozwinięciu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-02-02 17:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

Wydane przed dwoma laty „These Days” podzieliło słuchaczy Ab-Soula. Jedni docenili jego próby eksperymentowania z rapowym brzmieniem dominującym w 2014 roku,  podczas gdy inni zwracali uwagę, że warstwa tekstowa oraz muzyczna tamtej płyty nie stały na tak wysokim poziomie jak na fantastycznym „Control System.” Nie da się jednak ukryć, że dotychczasowe albumy pochodzącego z Carson rapera pokazały, iż jest on jedną z najbardziej ekscentrycznych i trudnych do zaszufladkowania osobowości obecnych dzisiaj na rapowej scenie za oceanem. Potwierdzenie tego możemy znaleźć na wydanym pod koniec zeszłego roku „Do What Thou Wilt”.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-08-17 16:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 13)

Już na swoim majorsowym debiucie pt. "Oxymoron" Schoolboy Q udowodnił, że lubi eksperymentować i sprawdzać się w różnych rapowych stylistykach. Mimo że reprezentant TDE pochodzi z Los Angeles i w swoich tekstach często porusza temat tego miasta, to brzmienie przez niego tworzone nie jest typowo kalifornijskie. Oprócz westcoastowego gangsta rapu, w jego twórczości możemy też usłyszeć sporo nawiązań do trapu oraz przede wszystkim do brzmienia z Nowego Jorku. Zresztą sam Schoolboy podkreślał w wielu wywiadach, że jednymi z jego największych inspiracji są nowojorscy raperzy tacy jak Nas, Jay Z czy The Notorious B.I.G. Na "Blank Face LP", czyli swoim drugim oficjalnym albumie, Quincey Hanley postawił na jeszcze większą różnorodność brzmieniową, co moim zdaniem przyniosło raczej mieszane efekty.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-17 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 20)
W ubiegłym miesiącu swą premierę miał czwarty LP Jayceona Terrella Taylora, znanego wszystkim jako The Game, bądź po prostu Game. "The R.E.D. Album" został przyjęty przez jednych dość ciepło, natomiast przez innych jako jeden z największych tegorocznych zawodów. Taylor nie zaprzestaje jednak pracy.

W przygotowaniach jest już piąty album Gracza!
Znamy tytuł kolejnego jego albumu dla Interscope! Jaki będzie?