Honors English

Honors English

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-04 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

"So(ul) Raw" jest oczekiwane z więcej niż jednego powodu. Z wielu. Po pierwsze tegoroczne dokonania producenta z Lublina sprawiają, że przeważnie nie ma co zbierać. Forma jest wielka, a o większości z najlepszych dokonań potrafi powiedzieć "to jeszcze nic". Nie ukrywał zbytnio, że "So(ul) Raw" jest projektem numer jeden. Kiedy docierały do nas kolejne informacje dotyczące tego materiału i fragmenty muzyki, jasne stawało się, że będzie niekiepsko. To już za długo, chciałoby się dostać to już, ale musimy poczekać. Start preorderu rusza w grudni, a wydacą jest EtRecs Póki co mamy dla was listę gości, która fanów undergroundowego hip hopu czymś z pewnością przyjemnie zaskoczy. Lista jest długa.

dodano: 2013-06-04 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Honors English - wspaniały tekściarz i twórca jednej z najciekawszych i najbardziej przegapionych płyt zeszłego roku - "State of the Art" obecnie przygotowuje nowy mixtape "State of the Art Re-Imagined 1.5, The Remixtape". Wszyscy, którzy słyszeli wymieniony krążek, na pewno kojarzą kozacki bit autorstwa Needlz'a z intra do płyty.

Raper postanowił wziąć się za ten podkład jeszcze raz, tym razem opowiadając na nim swoją historię i wykorzystując przy tym w kreatywny sposób niezliczoną ilość ksywek znanych wszystkim fanom tej muzyki. Efekt jest co najmniej imponujący.

dodano: 2012-03-19 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)
Pewnie mało kto z was kojarzy ksywę Honors English. A mówi wam coś pseudonim Needlz? Otóż Honors English to nowy podopieczny tego mega utalentowanego producenta, mającego na koncie współpracę m.in. z takimi postaciami jak 50 Cent, Ludacris, Rakim, Busta Rhymes, The Game, Lupe Fiasco, Jadakiss, Drake.

Jeśli więc sam MC jest dla was anonimowy, może zachęci was fakt, iż za produkcję całego krążka odpowiada właśnie Needlz, a  gościnnie możemy tu usłyszeć m.in. wspomnianego Lupe Fiasco oraz prawdziwego Ricka Rossa.